Sharp LC-52XD1E - co o nim sądzicie ?

Blichew

New member
Witam wszystkich,
jestem świeży na forum i od razu z pytaniem - trochę nie w porządku, ale naprawde jestem, że tak powiem, w potrzebie...

Czy ktoś z Was może coś powiedzieć na temat tego modelu - Sharp LC-52XD1E ?

Wiem, że temat o serii XD jest (tak samo jak pojawiały się pytania czy 46"XL (100Hz) czy 52"), jednak ja bym potrzebował opinii o tym konkretnym modelu (ewentualnie innym - w tej kategorii cenowej, o podobnych parametrach).

I jeszcze jeden, dodatkowy aspekt:
Jak w ogóle Sharpy z tej serii radzą sobie z Playstation 3?

Co do ceny - to są oferty w granicach 10k Zł z 'lekką górką' i takich bym telewizorków poszukiwał.

Pozdrawiam :)


Pytanie z ostatniej chiwli: w miarę szukania informacji o tym telewizorze pojawiają się sprzeczne informacje: jedne źródła podają, że nie pracuje w Full-HD a drugie, że jesty z tym trybem całkowicie zgodny (m. in. oferty sklepów na allegro)... To jak to w końcu jest: działa w 1080p ?
 
Ostatnia edycja:

kini0

New member
Bez reklam
Witam.
Oczywiście że jest FullHD, tmniemniej bardziej polecałbym XL1 lub .... KURO Pioneer'a- ale to już plazma.
46"xl1 można już poniżej 9k kupić, 52" niestety jakieś 13k a plazma 11k za 50".
Pozdrawiam!
 

Blichew

New member
52XL1 to tak jak napisałeś: minimum 13k, 52XD1 za 10k z groszami dostanę (ale czy opłaca się już kupować tv 100Hz?). Jeśli jednak bym się decydował na 46" to zapewne będzie to 46XL1 Sharpa. Zawsze jednak te 6" to dodatkowe 15cm ;)
Co do plazmy - jednak wolę LCD...

Dzięki za odpowiedź
 

kini0

New member
Bez reklam
Blichew napisał:
52XL1 to tak jak napisałeś: minimum 13k, 52XD1 za 10k z groszami dostanę (ale czy opłaca się już kupować tv 100Hz?). Jeśli jednak bym się decydował na 46" to zapewne będzie to 46XL1 Sharpa. Zawsze jednak te 6" to dodatkowe 15cm ;)
Co do plazmy - jednak wolę LCD...

Dzięki za odpowiedź
Plazma- brak kątów, naturalniejszy obraz (łagodniejszy...) i czerń nie świeci w ciemnościach...-Pomyśl!!!:grin:
 

Blichew

New member
kini0 napisał:
Plazma- brak kątów, naturalniejszy obraz (łagodniejszy...) i czerń nie świeci w ciemnościach...-Pomyśl!!!:grin:

Wg tego co 'kompetentni' ludzie w MM, Electroworld i Saturnie mówili na plazmie zostają "duszki" i światło się od ekranu odbija (a to dla mnie poważny minus, bo TV stoi w dość nasłonecznionym pomieszczeniu niestety).
Zamęt zasiałeś w głowie mej ;) bo już byłem nastawiony na LCD, a teraz znowu się będę zastanawiał :)
 

buli107

New member
Witam. Mam od dwóch tygodni 52xd1 i cóż.....Polecam. Sygnał ze zwykłedo dvd żyleta. ZA kilka dni dojedzie sprzęt audio i wtedy dopiero będzie.....Nie wyobrażam sobie aby obraz mógł być jeszcze lepszy :D
 
Do góry