Sharp 32BI2EA i Sharp 32BI3EA

surfer

New member
Cześć
Zastanawiam się nad prostym TV dla dziecka. Warunek to Smart (Android TV), komplet tunerów, możliwość podłączenia komputera, chromecast i cena poniżej 1K.
Wydaje się, że mam faworyta, jakim jest opisany w tytule model. Mój problem polega na tym, że znalazłem 2 różniące się jedną literką w oznaczeniu.
Ponieważ na polskich stronach trudno je porównać bo występuję u różnych dostawców a wiadomo, że podejście do opisów może powodować problemy zajrzałem na stronę Sharpa.
https://www.sharpconsumer.com/tv/32bi2eaf/
https://www.sharpconsumer.com/tv/32bi3eaf/
no i nadal mam problem bo opisy są identyczne. A może to po prostu modele różniące się kolorem a może rokiem produkcji a reszta jest taka sama?
Jakaś podpowiedź?
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Jak widać czujnik pilota w jednym jest na środku a w drugim po prawej stronie - Dioda standby i tylko tym się różni .Przyjrzyj się i sam się wpatrzysz , jak dla dzieci do pokoju wystarczy
 
Ostatnia edycja:

surfer

New member
No niestety mój kupiony nie ma full hd. Kupowałem na naszym największym portalu aukcyjnym ale oczywiście jego nowy z pełną gwarancją producenta.
 

grzegorzm71

New member
Szkoda, już miałem nadzieję że się taki gdzieś pojawił. Takie TV robi kilka znanych firm ale widać, że nie są one dostępne w Polsce.

Wysłane z mojego Pixel 3a przy użyciu Tapatalka
 

surfer

New member
Szkoda, już miałem nadzieję że się taki gdzieś pojawił. Takie TV robi kilka znanych firm ale widać, że nie są one dostępne w Polsce.

Wysłane z mojego Pixel 3a przy użyciu Tapatalka


Zależy do jakiej kwoty. Ja nie chciałem przekroczyć 1000. Z tego co pamiętam to jakiś fhd mi się przewijał ale w wyższej cenie.
 

grzegorzm71

New member
TV będzie też podpinany pod PC dlatego zależy mi na FHD. A cena nie jest dla mnie tak istotna. Teraz żadnego nie mogę znaleźć.

Wysłane z mojego Pixel 3a przy użyciu Tapatalka
 

surfer

New member
Faktycznie jak szukasz tylko z Androidem a nie może być system producenta, np Tizen, WebOS lub inny to kłopot bo też niczego nie widzę w fhd.
 

grzegorzm71

New member
Wymyśliłem, że kupię LG 32lm6300 i do niego podłączę Mi Box S. I tak będzie chyba najlepiej.

Wysłane z mojego Pixel 3a przy użyciu Tapatalka
 

12jojko

Banned
Też potrzebuję 32-calowca fullhd, który będzie podpięty pod PC i też potrzebuję, żeby miał wyjście słuchawkowe i był na matrycy VA, dla lepszej czerni i najlepiej jakby był na jednaj stopce, bo wąską komoda u młodego. Jedyny jaki znalazłem to jakiś tam Samsung, ale nie ma wyjścia słuchawkowego i nóżki ma szerokie, tak to Philipsy i LG to IPS-y. Cała reszta to HDReady albo modele sprzed kilku lat.

kiki, kiedy będą nowe 32-calowe modele tv?
 
Do góry