37xd1 czy rd2?

kklocek

New member
Witam wszystkich gdyż piszę po raz pierwszy... Mam dylemat j.w (odwieczny mam wrażenie)...MOje wymagania:
- Polsat Cyfrowy z opcją przeniesienia się na PolsatHD
- DVD standard (oczywiście wraz z postępem techniki i przeniosę się kiedyś na hd gdy zacznie być standardem)
- ewntualne podłączenie komputera
Telewizor ma zastąpić Panasonica 29'' i służyć rodzinie... Odległość 2,5 - 3,5m
MYślałem cały czas o 37xd1 (czy też chwalonym tu poprzedniku)czyli FullHD, ale czy do takich zastosowań nie będzie lepszy właśnie 37RD2?
Pozdrawiam
Krzysiek
 

kini0

New member
Bez reklam
kklocek napisał:
Witam wszystkich gdyż piszę po raz pierwszy... Mam dylemat j.w (odwieczny mam wrażenie)...MOje wymagania:
- Polsat Cyfrowy z opcją przeniesienia się na PolsatHD
- DVD standard (oczywiście wraz z postępem techniki i przeniosę się kiedyś na hd gdy zacznie być standardem)
- ewntualne podłączenie komputera
Telewizor ma zastąpić Panasonica 29'' i służyć rodzinie... Odległość 2,5 - 3,5m
MYślałem cały czas o 37xd1 (czy też chwalonym tu poprzedniku)czyli FullHD, ale czy do takich zastosowań nie będzie lepszy właśnie 37RD2?
Pozdrawiam
Krzysiek
Witam!
Myślę że w Twoim przypadku R2D będzie lepszą opcją..... -jedynie w przypadku PC xd1 pokaże przewagę.
 

eskobar

New member
kini0 napisał:
Witam!
Myślę że w Twoim przypadku R2D będzie lepszą opcją..... -jedynie w przypadku PC xd1 pokaże przewagę.
mozesz mi wyjasnic jaka przewage bedzie miał xd1e nad rd2e jezeli chodzi o pc????:confused:przy połaczeniu kompa przez vga przez hdmi nie probowałem??
kupujcie rd2e o wiele lepszy a rozdziałka typu full hd to nadal przyszłosc
 
Ostatnia edycja:

kini0

New member
Bez reklam
Przyszłość....

Ale nie tak odległa. Jeszcze trochę BD lub HDDVD (wątpię...:p) zagości w naszych domach.... Pamiętacie jak szybko DVD zdobyło popularność?- Myślę że jak zostanie tylko jeden format na rynku wszystko potoczy się błyskawicznie. A i ceny szybko powinny spaść....
A w przypadku PC rozdzielczość zwana w świecie video to już terażniejszość...:grin:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
po co się domyślać ? Tak wiedzę nabywasz sam . Wystarczy poświęcić
2-3 godziny. Majac jednocześnie przed sobą dwa modele- wybór jest naprawdę prosty. I nie powinieneś cedować tego na innych. Sam zrobisz to najlepiej . Spraw jedynie aby obydwa modele wylądowały u Ciebie w domu - w takich warunkach w jakich korzystasz na co dzień.
Twojej wrażliwosci na widzenie świata nie da sie podrobić.
 

Millwall

New member
kini0 napisał:
Ale nie tak odległa. Jeszcze trochę BD lub HDDVD (wątpię...:p) zagości w naszych domach.... Pamiętacie jak szybko DVD zdobyło popularność?- Myślę że jak zostanie tylko jeden format na rynku wszystko potoczy się błyskawicznie. A i ceny szybko powinny spaść....
A w przypadku PC rozdzielczość zwana w świecie video to już terażniejszość...:grin:
Co z tego, że będzie BD lub HDDVD jak i tak nie zobaczysz większej różnicy na ekranie niezależnie czy będzie to HD czy Full HD. No chyba, że oglądasz z nosem przyciśniętym do ekranu.
 
Do góry