Sharp LC-65UI7352E

Kain.

New member
Zaryzykowałem, choć się bałem. Kupiłem. 65UI7552E za 2,6k.
Pierwszy mój tv taki duży. Do tego jeszcze taki tani. I 60hz.
Smarta odpaliłem i sobie odpuściłem. Youtuba nie udało się odpalić. Działa koszmarnie wolno. Liczyłem się z tym i za te pieniądze więcej, niż przeżyję. Mam smart boxa, który to ogarnia.
Do tej pory, w ostatnich 10 latach kupiłem i użytkowałem plazmę, i różne tv 2 razy droższe od tego, ale 100hz.
Menu działa ładnie, płynnie.
Z Obrazu jestem naprawdę zadowolony. 720p, ogarnia w miarę. 1080 bardzo łany obraz. Cloudingu praktycznie nie ma. Może delikatne wahania odcieni na jednolitym tle. Lepiej niż mój poprzedni tv, z którego i tak jestem zadowolony.
Tv toszkę gruby. Ma się czym pochwalić, jednak w niczym mi to nie przeszkadza. Za to głośniczki, więcej niż dają radę. Imagin dragons Natural brzmi naprawdę fajnie.
Ogólnie pierwsze wrażenia naprawdę super. Pomimo 2 tygodniowego okresu próbnego już po 30min zdecydowaliśmy się ściągać z niego naklejki.
Naprawdę polecam.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Zaryzykowałem, choć się bałem. Kupiłem. 65UI7552E za 2,6k.
Pierwszy mój tv taki duży. Do tego jeszcze taki tani. I 60hz.
Smarta odpaliłem i sobie odpuściłem. Youtuba nie udało się odpalić. Działa koszmarnie wolno. Liczyłem się z tym i za te pieniądze więcej, niż przeżyję. Mam smart boxa, który to ogarnia.
Do tej pory, w ostatnich 10 latach kupiłem i użytkowałem plazmę, i różne tv 2 razy droższe od tego, ale 100hz.
Menu działa ładnie, płynnie.
Z Obrazu jestem naprawdę zadowolony. 720p, ogarnia w miarę. 1080 bardzo łany obraz. Cloudingu praktycznie nie ma. Może delikatne wahania odcieni na jednolitym tle. Lepiej niż mój poprzedni tv, z którego i tak jestem zadowolony.
Tv toszkę gruby. Ma się czym pochwalić, jednak w niczym mi to nie przeszkadza. Za to głośniczki, więcej niż dają radę. Imagin dragons Natural brzmi naprawdę fajnie.
Ogólnie pierwsze wrażenia naprawdę super. Pomimo 2 tygodniowego okresu próbnego już po 30min zdecydowaliśmy się ściągać z niego naklejki.
Naprawdę polecam.

A jak z płynnością np w sporcie ?
 

Kain.

New member
Na razie tv odłączyłem. Musze 3 tv przenieść, a to z porządkami trochę zajmie. W szybkich scenach jest ok. Sportu nie oglądałem. Z drugiej strony też nie do końca wiem czego wypatrywać, i czy chcę na to zwracać uwagę. Wieżę jednak, że piłkę będzie widać:). Dam znać jak już sobie wszystko poukładam, i tv zawiśnie na ścianie.
 

Kain.

New member
kain , kupiłeś inny model. Nam chodzi o testy modelu LC-65UI7352E

https://www.displayspecifications.com/en/comparison/e48077cc1

To to samo, może różnią się kolorem ramki.
W każdym razie pomimo obaw z tv jestem bardzo zadowolony. Zwłaszcza, że planowałem zakup za ok 6tys, a czytając to forum bałem się kupić coś tak dużego, taniego i bez 100hz.
Dlatego też piszę, może komuś ta opinia się przyda.
Zawsze można zwrócić i wymienić na droższy:)
 

mario24

New member
To to samo, może różnią się kolorem ramki.
W każdym razie pomimo obaw z tv jestem bardzo zadowolony. Zwłaszcza, że planowałem zakup za ok 6tys, a czytając to forum bałem się kupić coś tak dużego, taniego i bez 100hz.
Dlatego też piszę, może komuś ta opinia się przyda.
Zawsze można zwrócić i wymienić na droższy:)[/QUOTE]

No faktycznie. skąd tylko taka róznica w cenie
 

Kain.

New member
ME ma promocje do jutra z okazji czarnego czwartku?
Poza tym numeracja wskazuje że LC-65UI7552E jest wyższym modelem.:p
Dziś pomęczyłem residenta na ps4. Naprawdę polecam przetestować tv. W każdym razie uważam, że jest to lepszy zakup niż Oled 55". Te cale naprawdę dają radochę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym TCLa 70C70 za 5499 zł, Sharpa 70UI93 za 5499 zł
Te modele się mieszczą i będą lepsze.
 

Re5pect

New member
A są jakieś przecieki jak będą kształtowały się ceny tych telewizorów z matrycą UV2A z Japonii?
Jakie będą rozmiary tych telewizorów?
 
Do góry