LC-55cuf8472es nie odpala - jak wejść w tryb serwisowy?

cubasz

New member
Witam szanowne forum.

Czy ktoś zna kombinację klawiszy pilota/manipulatora do uzyskania dostępu do menu serwisowego lc-55cuf8472es?
Albo sposób, żeby wgrać od nowa FW z USB?



Moje obawy to:

W trakcie automatycznego wyszukiwania kanałów sat telewizor odmówił współpracy - wyłączył się i teraz po podłączeniu zasilania świeci się czerwona dioda, można go uruchomić pilotem lub *manipulatorem wielofunkcyjnym*. Pojawia się wtedy***biała dioda, na ekranie logo, potem podświetony ale dosć ciemny ekran i po krótkiej chwili sam się wyłącza - znów czerwona dioda i można włączać od nowa.

Dzięki z góry za pomoc i sorka jeśli była o tym mowa 1000 razy - siedzę na tym od 2 dni i mam lekko dosyć przeszukiwania...

Pozdrowienia
Kuba
 

cubasz

New member
I oni mi przez telefon powiedzą, jaką kombinację klawiszy użyć, żeby go zrestartować w trybie serwisowym i zrobić reset? Wątpię. Każą go przywieźć.


hmm...
Zadzwoniłem jednak i pan obiecał przysłać wsady do pen drive-a oraz dał ndzieję, że to pomoże.

Może nawet się dowiem jaka jest ta tajemnicza kombinacja klawiszy do restartu w menu serwisowym. A nawet link do instrukcji serwisowej.
 
Ostatnia edycja:

cubasz

New member
Jednak sekwencji wciskania klawiszy nadal nie znam natomiast udało się odpalić telewizor po reinstalacji FW. Wystarczy format jako wolumin rozruchowy Fat32 i wrzucić wsad wraz z plikiem tekstowym.
 

Broly91

New member
Witam . mam również problem z tym telewizorem . ciągle mi smuży / pływa obraz ...jakby ciągle była włączona KOREKCJA RUCHU itp ...a mam wszystko wyłączone . Przy przełączaniu rodzajów obrazów gdy przechodzę przez pozycję ECO to Telewizor ciągle pyta " Czy chcesz opuścić tryb domowy ? " nIE KUMAM za nic tego . Mam go od miesiąca i czekam żeby przyjechali po niego na gwarancję . Może ktoś jednak ma jakieś pomysły ? Tryb serwisowy albo coś ?
 
Do góry