Sharp LC-65CUG8052E

rajtek22

New member
dzięki za poprawę , napisałem 7 bo pamiętam jak sam kupowałem TV w media markt i pytałem się sprzedawcy czy jak mi się nie spodoba to czy mogę oddać odpowiedział że bez problemu , więc wszystko pewnie zależy od sklepu
 

kubadzik

New member
TV Sharp LC-65CUG8052E - Active Motion

Zakupiłem TV Sharp LC-65CUG8052E. Nie będę się wdawał w szczegółu. Po 3 miesiącach użytkowania, jestem zadowolony. Dźwięk jest rewelacyjny, obraz jest na prawdę dobry. Jest tylko jedna (jak dla mnie ) wada. Active Motion na oglądanych filmach z nośników zewnętrznych.
Czy ktoś wie jak to wyłączyć ? Niestety w ustawieniach TV jest to (chyba) nie możliwe.
Bardzo dziękuję za odpowiedź.
Jeśli ktoś jest zainteresowany jakimiś szczegółami , to proszę pisać. Jak będę znał odpowiedź to na pewno napiszę.
 

x3non83

New member
Wczoraj zakupiłem ten TV i tez jestem prawie zadowolony poniewaz działa dość sprawnie ale mam 2 problemy. Po pierwsze jak kolega wyżej nie umiem wylaczyc tego active motion i drugie nie potrafie ustawic zegarka a automatyczne pobieranie daty nie dziala. Ktos pomoze ?
 

kubadzik

New member
Ustawienie zegarka

Witam !
Spróbuj tak: MENU-> USTAWIENIA->CZAS-> ustawiamy się na AUTO SYNCH. i wyłączamy (na pilocie strzałka w lewo obok OK) Po wyłączeniu AUTO SYNCH. możemy z ręki ustawić czas
 

stephanos

New member
Witam Wszystkich.
Mam pytanie odnośnie telewizora z tematu: Sharp LC-65CUG8052E
jak na zainstalowanej na nim przeglądarce można oglądać filmy z zalukaj.com ?
Jak próbuje włączyć film to tylko kółeczko ładowania cały czas się kręci...
Dodam że netflix, youtube działają...
Proszę o pomoc jak odpalić filmy z zalukaj.
Z góry dziękuję.
 

MathewTeller

New member
Dzień dobry,
Zawsze możesz skorzystać z funkcji Miracast pobierając aplikację na swój telefon, a następnie udostępniając ekran z oglądanym filmem, na ekran telewizora ;)
 
Do góry