Sharp nowej generacji kontra Pioneer

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
pierwsze testy wykonane przez jeden z nawiększych i najbardziej aktywnych portali na świecie - nie najlepiej obrazują jakość nowych nadchodzących rewelacji Pioneera .
http://gizmodo.com/gadgets/battlemo...quos-lcd-and-pioneers-elite-plasma-258453.php
Ta rewelacyjna czerń w nowych Pioneerach jak dla mnie pozostawia wiele do życzenia.
Ale nie tylko - sprawdź kolejne zdjecia.

medium_489155851_719c8a0a6e_o.jpg
other size(s): 800

 

KKuba

New member
Bez reklam
Rzeczywiscie głęboka czerń budzi spore obawy (zwłaszcza, że Pioneer miał z tym zawsze problemy). Za to dla mnie jako posiadacza Sharpa zawstydzenie wzbudziała zaprezentowana paleta kolorów. Na tym filmie Sharp wygląda tragicznie - mogę tylko apelować o wyrozumiałość , bo zdjęcia są fatalne. Sharp naprawdę wyglada lepiej. Bo to co na zdjeciach to jakaś kompletna załamka jest...
Ja się na tym nie znam, może ktoś pomoże, czyżby to problem kalibracji? Nie chce mi się wierzyć, że Sharp wyszedł tak fatalnie :(
 
Ostatnia edycja:

jtd

New member
Bez reklam
Jak mnie oczy nie myla to na ostatnim zdjeciu widac, ze nowy Sharp bardzo odbija swiatlo, czyzby kolejny producent zastosowal powloke szklana w swoim LCD ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Portal rzeczywiście potężny , ale błędy maja podstawowe, podobnie jak my kiedy robiliśmy fototesty . Wkrótce ruszamy na serio i dzięki krytycznym ale konstruktywnym wypowiedziom wyeliminowane bedą wszystkie błędy i uwględnione wszystkie potrzeby .


medium_489127956_14afa23d2e_o.jpg


To zdjęcie jest wyraźnie źle zrobione - nie daje żadnej prawidłowej informacji na temat LCD.
medium_489128100_05ad0317ac_o.jpg


to zdjecie jest wykonane fatalnie , widać bowiem kąty niedopuszczalne dla LCD . Inaczej byłoby gdyby aparat był na wprost tv LCD. Ilość światła odbitego choćby od ziemi zmienia znacznie wygląd zdjęcia , gdyż pada na obiektyw .

na dowód tego inne zdjęcie
medium_489155825_470d6f2369_o.jpg


tu już nie widać takich różnic.
 
Do góry