Sharp Seria XL1 (LC-52XL1E, LC-46XL1E, LC-XL1E) Link do testu w 1 poście.

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
517ca8a2afcab1afmed.jpg

Dojechał Sharp serii XL1 - w wielkosci 46 i 52" Zaczniemy od wyglądu. Po wyjęciu z kartonu widać że projektant była wyspany i przyłożył się do wszystkich szczegółów...






140507sharp_xl1e.jpg

Zapowiada się bardzo ciekawe lato, po premierach Samsung'a, Panasonic'a i zapowiedziach Pioneer'a szykujemy się na sporą ofertę Sharp'a. Jest jeszcze ciekawsza niż w zeszłym roku. Przypomnę iż użytkownicy wybrali model XD1 jako najlepszy TV LCD w 2 kategoriach! (LINK) Do tego spora oferta plazm Full HD, więc na pewno będzie spory wybór.
Przedstawiamy serię z wyższej półki - XL1, który wystąpi w trzech rozmiarach: 42, 46, 52" oraz:​
  • Panel LCD full HD (rozdzielczości : 1920 x 1080)
  • Kontrast dynamiczny 10.000:1
  • Kontrast panelu 2.000:1
  • 3 gniazda HDMI/1080P
  • Wbudowany tuner cyfrowy (DVB-T)
  • Czar reakcji ekranu 4 ms
  • Podświetlenie o wielu dł. fali - RGB Plus
  • Podwajanie klatek z częstotliwością 100Hz
  • System AQUOS Familink
  • Interfejs IrSimple
140507sharp_xl1e1.jpg


UPDATE: model 42XL1 nie został potwierdzony, nie wiadomo czy się pojawi
 

Dziq

New member
Czmu tak trudno znaleść info o tych nowych Sharpach, może jeszcze o XL1 to są ale jak szukam o X 20 to nie jestem w stanie znaleść ani grama specyfikacji nigdzie indziej niż na tej stronie, chyba że źle szukam, i jak z pojwieniem tych wszystkich nowych serii na polskim rynku, Kiedy?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharpa w serii XL1 - dostaniemy na testy 25.05 - więc uda nam się porównać z cała pewnościa z konkurencją.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Byłem na testach 52 HD1 -zaś LX1 - mają być wkrótce w sprzedaży - ale sampla jeszcze nie ma.
 

shaq

New member
Mam pytanie moze komus wyda sie glupie ale zaryzykuje;) . kupujac tv w angli jest szansa ze bedzie polskie menu bo o instrukcji to moge pewnie zapomniec
 
Do góry