Sharp 43cale co wybrać i jak czytać oznaczenia?

liliovy

New member
Witam szanownych forumowiczów i fachowców ... Przymierzam się do kupna telewizora w rozmiarze 43 cale ... zachwycił mnie Sharp za sprawą przystępnej ceny i samego wyglądu ... niestety po informacji w sklepach - trochę entuzjazm opadł . Zamiast odpowiedzi coraz więcej pytań ...
Po pierwsze czym różni się LC - 43CFG6002E od LC - 43CFE6452E i w sumie najbardziej mi chodzi o różnicę w symbolu CFG a CFE ... szukałem informacji jak rozczytywać symbole i cyfry w nazwie ... jedyna różnicą w specyfikacji to wartości głośników 2x8W albo 2x10W
Po drugie jeden ze sprzedawców powiedział że nie ma co zwracać uwagi na opis "Active motion 200" a z kolei drugi powiedział że im większa wartość tym lepiej ... ?
Telewizor będzie używany jako odbiornik w kablówce ... żadnych gier na PS itp .
Czy możecie polecić jakiś konkretny telewizor Sharpa a może któryś z podanych ? A może żaden - jeden ze sprzedawców powiedział mi że Sharp to kolejna marka przechwycona przez Chiny i takie to samo dno jak Thomson .
Proszę o pomoc i będę wdzięczny za rady i opinie ...
 

liliovy

New member
Żadnej odpowiedzi ... małe zainteresowanie ... dało mi to do myślenia ... Zrezygnowałem z kupna Sharpa z powodu szeroko pojętej opinii o produktach tej firmy ... ogólnie chińska masakra produkowana na Słowacji w fabryce o złej reputacji jakościowej ... Odradzam , gdyby ktoś zaglądał tutaj do wątku , który rozpocząłem i skończyłem . Zrezygnowałem i nie kupiłem Sharpa !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam

liliovy

New member
Sharpa już odpuściłem ... sprzedawcy w sklepach ( w trzech niezależnych sieciach ) odradzają kupna telewizorów firmy Sharp i Thomson . Kupiłem Samsunga gdzie atrakcyjne były parametry i cena .
 
Do góry