Opinie o SHARP LC-55XUF8772ES

dudikovvv

New member
Przyłączam się do pytania 50 czy 120 ?
Według pracowników sklepów stacjonarnych Philips 55PUS6561 strasznie się sypie, i nie ma sensu brać go pod uwagę. Ten Sharp z kolei jest w tym momencie za 3599 w Saturnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie tegoroczne telewizory Sharpa są na matrycach 50Hz i to jest wiadomość z pierwszej ręki.
Modele na matrycach 100Hz będą uruchomione w przyszłym roku pierwszy raz i dotyczyć mają dużych przekątnych.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Informacje producent podaje marketingowe.
Pierwsza ręka to Produkt Manager od telewizorów Sharpa na Polskę i chyba na Europę. Spotkanie - targi IFA Berli - więc sprzed kilku dni.
 

elcoupe

New member
Mam ten tv od jakiegoś czasu, kupiony jako zapchaj dziura po samsungu ps51f8500 który zakończył żywota na ok 2 m-ce przed końcem gwarancji w maju br. a do tej pory firma samsung nie wywiązała się ze swoich zobowiązań jako gwarant. Nie oszukujmy się ten sharp to nie jest tv z półki high end, obraz jak za obecną cenę 3299 jest do przyjęcia nie razi sztuczną ostrością, dźwięk bdb, wygląd tez ok cienka ramka szczotkowane alu na dole ,biały plastik z tyłu. Gry pod xbox 360 dają radę. Prosty pilot z klawiszem dostępu do youtuba. Największa wada Sharpa wg mnie wolniejsze, uboższe menu i smart w porównaniu do np h6400. Maksymalny pobór prądu jaki zanotowałem to ok 130w. Wyprodukowany w Polsce a nie w Chinach. Pzdr.
 

flappyduck

New member
Przyłączam się do pytania 50 czy 120 ?
Według pracowników sklepów stacjonarnych Philips 55PUS6561 strasznie się sypie, i nie ma sensu brać go pod uwagę. Ten Sharp z kolei jest w tym momencie za 3599 w Saturnie.

Wg. których pracowników ? Jeden z popularniejszych modeli obecnie. Dziel opinie przez 3, zamiast wierzyć we wszystko co Ci podają. Sharp już przestaje się liczyć. Zbiera nagrody za design. Obecnie warto skorzystać i kupić serie 7181 bo cena jest mega atrakcyjna. A podświetlenie krawędziowe i bogatsza paleta kolorów, w tym namiastka soundbara tylko na plus :)
 
Do góry