Problem z TV LC-49CUF8462ES

olafpm

New member
Mam problem ze Smart TV, który objawia się tym, że nie działa dźwięk przy odtwarzaniu multimediów. Dotyczy to aplikacji YouToube, odtwarzanie filmów z pamięci masowej i odtwarzanie filmów poprzez przeglądarkę. Przypadłość ma do siebie nietypowy przebieg. Nie zawsze występuje, dźwięk potrafi czasami się pojawić.
Telewizja, PS4, dekoder, tam wszystko w porządku i dźwięk jest.
Napisałem do serwisu, ale jedyna ich porada to było odesłanie telewizora do nich. Telewizor nabyłem niedawno i od samego początku pojawiał się ten problem.
Próbowałem resetować do ustawień fabrycznych oraz patrzyłem czy jest aktualizacja oprogramowania do pobrania, na razie bezskutecznie.
Może ktoś z Was będzie wiedział co może być przyczyną występujących "anomalii", bo nie bardzo mi się widzi odsyłanie TV do serwisu, kiedy wychodzi na to że są problemy z softem.
 

marrik

New member
Miałem cuf8462 i w 55 calach. Ten model to porażka, po tygodniu użytkowania nie mogłem wręcz z nim wytrzymać i zgłosiłem do sklepu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową. Twój problem z dźwiękiem u mnie też występował ale i na każdym wejściu jak i na dvbt, losowo włączony tv nie odtwarzał dźwięku.
Do tego problemy z pilotem, zawiechy i restarty TV, problemy z Wi-Fi, krócej napisać z czym nie było problemów.
Po prawie trzech tygodniach w serwisie, sklep oddał pieniądze a ja mam nauczkę, nigdy więcej sharpa.

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry