Problem z TV sharp 40le820e

aneta.wl

New member
Witam mam problem z tym sharpem, polega on na tym, że tv co jakiś czas sam się resetuje. Podczas oglądania sam poradzi się wyłączyć a po jakim czasie około 1 min może krócej włączyć. Problem ten w ciągu dnia zdarzał się kilka razy , a od pewnego czasu na okrągło mniej więcej co 20 minut jest w stanie się resetować. Lcd już nie posiada gwarancji. Zostały odłączone od niego wszystkie przewody hdmi , euro itd. nic nie pomogło problem dalej występuje. Niedawno dokonywana była aktualizacja tv do najnowszego oprogramowania ,która zakończyła się sukcesem. Nie wiem czy ona może być winna tych problemów czy to tylko zbieg okoliczności. Proszę o jakieś sugestie co może być przyczyna? Czy jest na t jakaś rada? Czy pozostaje tylko płatny serwis ( czy w ogóle będzie się on opłacał ).
W telewizorze były wprowadzane ustawienia fabryczne przez menu. nie pomogły.
Gdzieś w internecie pisali ze można tv sharp wprowadzić w tryb serwisowy ale kombinacja klawiszy chyba nie pasuje do tego modelu co mam.
Proszę o pomoc.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Za dużo nie pomogę, ale podobnie mam w swoim 924, ale dzieje się to rzadko więc nie zaczepiam tego póki co :) Pewnie coś się już sypie...
 

aneta.wl

New member
Sypie się na pewno :). Na początku u mnie tez tak było ze raz na jakiś czas się resetował , a teraz nie da się porostu oglądać normalnie tv. Najlepsze jest to ze okres świąteczny jest teraz ,dość ze masa wydatków to jeszcze taki niespodziewany.
 

cezary69

New member
Bez reklam
W styczniu mają być nowe Sharpy więc może jeszcze dociągnie ;) chcę zobaczyć jak te nowe wypadną w testach i coś trzeba będzie kupić.
 

aneta.wl

New member
Dziękuję bardzo za pomoc po świętach muszę się z nimi skontaktować. Dam znać czy problem został rozwiązany ,oraz jakie zostały poniesione koszty naprawy.
Pozdrawiam
 
Do góry