LC 55SFE7452E Podlaczenie smartfona do tv

leonsiem

New member
Witam mam tv Sharp Aquos, nie umiem podlaczyc smartfona , dodam ze i tv i smartfon pracuja w jednej sieci wifi, cpobieralem rozne apk z google play ale zadna nie wykrywa mi tv, w necie wyczytalem ze powinien sie laczyc z urzadzeniami mobilnymi, wie ktos moze jak to zrobic???
 

Lagoos

New member
Po pierwsze jaki masz telefon bo to głównie od tego zależy czy dasz radę w jakikolwiek sposób podłączyć TV.
Są dwie opcje podłączenia smartfona do TV:
a) bezprzewodowa- WiDi
b) przewodowa-MHL.
TV do obu opcji jest przystosowany. więc od strony TV nie ma problemu
 

leonsiem

New member
Tv jak w temacie . Umiem już wyświetlać zdjęcia i filmy za pomocą imediashare , ale nie wiem jak używać jako pilota. Jaka apk bo żadna od Sharp nie działa i czy da się używać smartfona jako klawiatury
 

marych91

New member
Witam, leonsiem mam do Ciebie pytanie z innej beczki, zastanawiam się nad kupnem tego modelu, ale jest bardzo mało info o nim. Jak w tym tv jest z obrazem, czy nie smuży podczas szybkich scen (sport) i jakie ciekawe apki w smarcie są po polsku?

Z góry dzięki za jakiekolwiek info.
 

leonsiem

New member
Obraz jest bardzo dobry, aplikacji nie ma za wiele po polsku: facebook , Twitter, you tubę, cinkciarz.pl , przeglądarka internetowa, to tyle co zauważyłem. Co do szybkości uruchomienia aplikacji to trwa to dość długo o 10 - 15 sekund.
 
Do góry