Na jakie 55 - 60 cali zamienić obecny LC-50LE752V

Sebaa_

New member
Hello,

Mam obecnie LC-50LE752V i chcę zamienić na większy - najchętniej 60 cali, ewentualnie 55 - choć to trochę mało. Ostatnio dla mojej mamy wziąłem LC-55SFE7452E i jest zadowolona. Ja chwilę pooglądałem na nim programy z Cyfrowego Polsatu, bo taki ma mama podłączony i generalnie jest OK.
Ja nie oglądam jednak telewizji - głównie używam do filmów DVD, HD (format MKV), za chwilę będzie też napęd Blu-Ray, koncerty i do gier. Sygnał podaję przez HDMI z kompa i napędu DVD.
Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy:

LC60UQ10E
LC-60UD20E
właśnie LC-55SFE7452E
lub ewentualnie LC-55XUE8772KS

Tego ostatniego nie umiem nigdzie znaleźć w sklepie i nie wiem nawet ile kosztuje. Na stronie Sharp'a nie widzę też żeby obecnie były jakieś telewizory 60 cali. Dwa pierwsze modele z mojej powyższej listy są modelami 2014 - czy warto się jeszcze w to pchać?
Jaka ewentualnie inna alternatywa np. od LG czy Panasonica, może coś jeszcze innego? Ma być dobry obraz, ładne kolory. Aplikacje i cały ten Smart TV to nie jest dla mnie istotne - może być apka od Youtube ewentualnie i jakaś przeglądarka, którą włączę raz na rok żeby zobaczyć czy działa.
Pozdrawiam
 
Do góry