Opinię n.t. Sharpów FHD LC-55SFE7...

tayson-tg

New member
proszę o opinie n.t. Sharpów FHD 55 cali dostępnych obecnie w Euro RTV AGD bo nie ma żadnych opinii i ich testów:
Sharp LC-55SFE7452E
 

MartinDean

New member
Moja szybka opinia. TV wyświetla obraz ok, z jednym egzemplarzem miałem problem ponieważ ledy świeciły krzywo i były widoczne jasne plamy przy krawędziach. Wymieniłem na inny egzemplarz i jest ok. Samo podświetlenie matrycy nawet ok, choć tworzy sie lekka ciemna ramka dookoła ale jest ona praktycznie nie zauważalna. Irytujący jest tez pilot. Dla niektórych to plus śle nie dla mnie. Dotychczas korzystałem z Logitech Harmony One ale z tym TV nie mogę go już używać ze względu na przesył radiowy. Jakbyś miał inne pytania to chętnie odpowiem.
 

marych91

New member
Moja szybka opinia. TV wyświetla obraz ok, z jednym egzemplarzem miałem problem ponieważ ledy świeciły krzywo i były widoczne jasne plamy przy krawędziach. Wymieniłem na inny egzemplarz i jest ok. Samo podświetlenie matrycy nawet ok, choć tworzy sie lekka ciemna ramka dookoła ale jest ona praktycznie nie zauważalna. Irytujący jest tez pilot. Dla niektórych to plus śle nie dla mnie. Dotychczas korzystałem z Logitech Harmony One ale z tym TV nie mogę go już używać ze względu na przesył radiowy. Jakbyś miał inne pytania to chętnie odpowiem.

Witam, zakupiłem właśnie model tej serii dokładnie 7451E. Interesuje mnie jak ustawiłeś obraz gdyż nie moge jakoś uzyskać zadowalającego efektu. Z góry dzięki za pomoc.
 

majkeljot

New member
No i temat zdechł? Szkoda bo właśnie zainteresowalem się LC-55SFE7452E. Właścicele tych TV jeśli możecie zróbcie zdjęcie pikseli celem stwierdzenia typu matrycy. Napiszcie też jakieś relacje z użytkowania. Pozdrawiam
 

adi1209

New member
Witam serdecznie. Odswieze temat bo właśnie zastanawiam się nad tym Sharpem czy po czasie użytkownicy mogą wyrazić opinie odnośnie jakości obrazu i komfortu z użytkowania min jak kompatybilność z urządzeniami mobilnymi, odtwarzanie plików z USB. Interesuje mnie tv z 3d.... jeszcze pod uwagę biorę Panasonica ds630e
Chociaż cenowo jaki i przez zastosowanie pasywne technologii skłania mnie do Sharpa.
Z góry dziękuję :)
 
Do góry