S KDL 75 W 855harp 70 UD 20 E czy Sony

Tvmania

New member
Bez reklam
Wczoraj bylem w sc i widzialem wersje w855c 65 calach jakosc obrazu opad szczeki wykonanie miazga przesliczny cienki ladne aluminiowe wykonczenie co do czerni piekna ale wiadomo to tylko w sklepie ale ladnie swiecilo trzeba by bylo przetestowac w nocy. Pojechalem pozniej do mm w radomiu i byly tam wersje 65 jak i 75 wersja 75 byla wylaczona ale zniszczyla mnie byla cudowna jezeli kiki zrobi test tego modelu wiem ze wersja 75 bedzie umnie w domu biore ten tv na raty miazga a technologia 4k musi jeszcze poczekac jak wyjdzie ps5 i blu ray 3d 4k beda juz tanie i norma bedzie 4k za jakies 6 lat.W skrocie opowiem ci o 75 calowej wersji ten tv piekny cienki wykonanie klasa premium ramki cieniutkie.Film ogldalem na wersji 65 bękarty wojnt i zmiotl mnie na tym telewizorze jakosc obrazu miazga a nie wspomne o jakosci kolorow piekne naturlane tylko mozna sobie wyobrazic co sie dzieje na 75 wiem ze ten tv nie jest tani bo kosztuje 8 tys 65 i 75 14tys wiec ludzie za takie ceny kupuja auta uzywane ale niestety ja biore na raty bo to jest inny wymiar rzeczywistosci jednak czym wiecej cali tym lepiej :) Tv pozeja czekac tylko na test i brac ja pod ps4 i filmy blu ray i mecze pilki noznej .Co do androida pan mi pokazal plynnosc tej zabawki w sklepiej chodzil mega plynnie nic sie nie wieszalo nawet jak szybko co wlaczal i wylaczal. Krotka moja opinia jezeli test wypadnie ok czyli czern bedzie ok wiadomo nie taka jak w oled ale bedzie super i plynnosc i imp pod ps4 bedzie w miare ok ten tv biore tyle w temcie pozdrawiam :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Za 10-14 dni
Teraz idą LG 950 , Sony w 809, Samsung J6300 , PHILIPS7600 i 7170, Thomson z QuantumDot i dopiero Sony W855
 
Do góry