Sharp LC-60LE652E opinie dot. OBRAZU

filolog

New member
Proszę o Wasze opinie na temat LC-60LE652E. Wyczytałem o nim wszystko na forum i mam pewien niedosyt . Dla mnie liczy się tylko przyzwoita jakość obrazu i dobry poziom czerni. Absolutnie nie interesuje mnie strona audio telewizora, jak również wszelkie wi-fi, smarty, odtwarzania z pendrive itp. Telewizor ma mieć wyłącznie DOBRY OBRAZ. Budżet trochę skromny bo do 4k. Czy ten telewizor spełni oczekiwania co do obrazu????
 

agass

New member
Budżet wcale nie jest taki mały patrząc na zarobki w PL,wspomniany przez ciebie model niczym specjalnym nie zachwyci ale też i nie rozczaruje,może sony 605 spadnie do poziomu 4klz ma nowocześniejszy design
 

filolog

New member
A jak wygląda sprawa "wierności" kolorów? Widzę, że ten tv nie ma opcji kalibracyjnych obrazu w menu tylko kilka jakichś podstawowych ustawień. Jeżeli na ekranie będą "różowe gęby" to da się te kolory korygować czy nie?

Takie "różowe gęby" miałem w trybie fabrycznym w plazmie LG 50PK350, ale ona ma opcje kalibracyjne w ustawieniach obrazu i udało się wszystko poustawiać - obraz jest naprawdę dobry.

Czy tego Sharpa da się w ogóle kalibrować????
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Szczerze ten Sharp ma swoje lata. Na tamte czasy grał extra. Ale teraz jednak bym odpuścił sobie. Z dopłatą masz Sharpa 60UQ 10 Quatrona.
Masz też Panasonica 60as650, Philipsa 65PFH 5609. Cena są bardzo zachęcające trzymając klasy.
 
Do góry