Sharp LC-50LD264 i LC-46LD264 potrzeba informacji

Zakk777

New member
Witam. Poszukuję informacji o input lagu w tych tv. Oraz ogólnej opinii jeżeli ktoś miał z nimi do czynienia.
Potrzebuję Tv pod gry, jako monitor do kompa w różnych zastosowaniach, czasami do filmów. Przeglądałem forum i internet zagraniczny o niedrogich a dużych tv do gamingu, ale grałem na fajnym sharpie 40-sto calowym i nie miałem zastrzeżeń. Jeżeli te modele odpadną to interesują mnie też info(pod kątem laga/gamingu) o innych dostępnych an rynku najtańszych sharpach full hd o przekątnej 40+. Biorę też pod uwagę inne firmy/modele ale póki co chyba lepiej nie robić offtopu ;) . Z góry dzięki.
 

Zakk777

New member
Nikt nie ma tych telewizorów? Nie miał z nimi jakiejś styczności? Nie grał na nich? Cena i brak niepotrzebnych bajerów zachęca, ale jak kupię i mnie zabiją 10 razy zanim ekran to wyświetli :( A może ktoś się orientuje jak to jest statystycznie w sharpach? Nigdzie żadnych info o lagach w tv tej firmy.
 

Zakk777

New member
Sharp w tym modelu ma 19Ms Input Lag już pisałem o tym.
Do gier jest wiec extra.

Wielkie dzięki za odpowiedź. Mogę prosić link do wątku? Bo nie mogę znaleźć. Nie spieszy mi się zabójczo ale najprawdopodobniej Twoja odpowiedź zaważy na wyborze jednego z nich :) Chyba że lag jest równoznaczny z chipsetem? To tak bym wiedział. Jestem trochę zielony ;p
 
Ostatnia edycja:
Do góry