Lc-60le830e

PawBat160

New member
Witam
Jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem telewizora jak w temacie . Niestety w wyniku nieszczęśliwego wypadku została uszkodzona matryca telewizora i stąd moje pytanie do specjalistów ile może kosztować wymiana na nową czy jest sens wymiany na nową czy mija się to z celem ( telewizor kupiłem w zeszłym roku , tak więc zbyt długo się nie nacieszyłem )
Pozdrawiam
 

Tasix95

New member
Specjalista nie jestem ale ja chcialem wymieniac matryce w samsungu le40c650 cena tv 2800 a matryca z robocizna 2180 jak dobrze pamietam koedys czytalem nawet nie wiem czy na tym forum to w 55calowym tv cena matrycy z wymianna to w granicach 4700 ;(
 

tdx

New member
Bez reklam
ten 60le830e kosztuje na allegro 3400zł z roczną gwarancją wiec na pewno wyjdzie to taniej niż nowa matryca przez serwis
 

PawBat160

New member
Chodzi o to że grzebałem na aukcjach internetowych i nie mogę znaleźć tego konkretnego modelu :( . Dzwoniłem i pytałem ..... niestety zostałem sprowadzony na ziemię , jednak serwis do którego zostałem skierowany troche mnie podniósł na duchu , najgorsze jest to że rok temu naprawde słono za niego zapłaciłem i jeśli ten model można kupić w takiej cenie jak mówisz to chyba rzeczywiście nie ma się nad czym zastanawiać
 

PawBat160

New member
Wielkie dzięki ;) widzę że się znasz w tym konkretnym temacie :) ciekaw jestem tylko czy można ten telewizor który mam sprzedać jako uszkodzony , reszta elementów jest nie naruszona nawet zewnętrzny ekran (od środka jest niewielka pajęczynka i kilka pasków) i jakiej ceny można oczekiwać być choć trochę zwrócił się zakup nowego z góry dziękuje ;)
 
Do góry