[LC-60LE652E] Ta stacja nie nadaje chwilowo programu...

marshal

New member
Mam podłączony Mediał Moduł od UPC i przy przełączaniu programu przez dłuższa chwilę ekran jest czarny potem pojawia się komunikat "Ta stacja nie nadaje chwilowo żadnego programu" po czym pojawia się właściwy obraz. Czasami też pojawia się komunikat od modułu że program jest kodowany i dopiero po chwili znika i pojawia się program.
Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Da się jakoś skrócić czas zmieniania programu albo wydłużyć czas zanim się komunikat pojawi?
 

marshal

New member
Znaczy, że co? mam przełączać kanały wolniej?
Ten problem powoduje że nie działa funkcja nagrywania. Nastawiam narywanie hbo na noc i się nie nagrywa bo przecież stacja nic nie nadaje...
 

tiger1981

New member
Też mam UPC CI+ i mnie komunikat "Ta stacja nie nadaje...." raz się pokazuje a raz nie. Nie wiem od czego to zależy. Ostatnio kanały zaczęły mi sie przełączać 10-15 sekund. Zresetowałem do ustawień fabrycznych i pomogło. Chodź czasami przełączanie mogło by być szybsze. Potem ustawiałem kanały z 4 godziny na nowo. Nie wiem od czego to zależy. Dodatkowo teraz raz mam a raz nie mam polskich znaków. Wcześniej z polskimi znakami nie miałem problemów a TV mam 1,5 roku. Próbowałem w menu EPG dać język czeski ale to też nie pomaga. Jak załatwić ten problem?
W tym TV obraz jest świetny (inni producenci LG czy samsung mogą sie schować) ale co mnie drażni już że jest on strasznie chimeryczny (jak baba :D). Nic tu nie jest 0 lub 1. Do TV mam podpięte kino domowe. Często po włączeniu TV nie mam dzwięku z głośników TV. TV myśli że ma puszczać sygnał na kino domowe. Pomaga włączenie kina domowego i wyłaczenie. Wtedy TV wie, że na pewno nie ma już puszczać dzwięku na kino domowe i dzwięk zaczyna lecieć przez głośniki TV. Czy wy też macie takie problemy? Myśle nad serwisem....
 
Do góry