więc który przy jednakowej cenie xd1e 37" czy 42"

Andrezej

New member
Witam , własnie sie zarejestrowałem do najbardziej interesującego i wiarygodnego forum o LCD . Piszę ponieważ chcę kupić sharpa serii xd1e lecz po przeczytaniu kilkudziesięciu postów jestem troche zakręcony. Więc zadam pytanie co kupić gdy cena jest taka sama 37" czy 42" dodam że mieszkam w Anglii i znalazłem w necie te lcd po tej samej cenie. tj 1080funtów pozdrawiam
:?:
 

mholwro

New member
Andrezej napisał:
Witam , własnie sie zarejestrowałem do najbardziej interesującego i wiarygodnego forum o LCD . Piszę ponieważ chcę kupić sharpa serii xd1e lecz po przeczytaniu kilkudziesięciu postów jestem troche zakręcony. Więc zadam pytanie co kupić gdy cena jest taka sama 37" czy 42" dodam że mieszkam w Anglii i znalazłem w necie te lcd po tej samej cenie. tj 1080funtów pozdrawiam
:?:

Ja kupiłem Sharpa 37" GE1E jakieś 2 miesiące temu. Gdybym dzisiaj miał taką opcje jak ty,(to znaczy ta sama cena) to bym kupił LC 42". Uważam, ze to byłby chyba najlepszy wybór do oglania telewizora w pokoju o pow. ~20 m2.
Wybór należy do Ciebie. Poza tym pójdź do sklepu i sam zobacz jaki jest dla Ciebie najlepszy rozmiar telewizora.
Z poważaniem
 

Andrezej

New member
tak naprawde to nie chodzi o wielkość tylko o parametry wycztałem że ta 42" jest nieudana i ma słabszy obraz niż 37" lub 46" czytałem coś tam o starej matrycy z innej fabryki do 42" i może dlatego są w tej samej cenie
 
Do góry