Pomoc w wyborze LE 762

Ogonczyk

New member
Witam, jestem nowy na forum. Niestety mój syn dał radę plaźmie Panasonica z "tough panel" (jak? ano łukiem z prawdziwą strzałą). Już nie kupię drogiego TV. Technologia LCD to dla mnie teraz po prostu ostateczność.
Już miałem kupić "super szybki i extra w ogóle" SONY W7 z 400 Hz Motion Flow. Ale zobaczyłem Sharp LE 762e 50 cali.
Proszę Was Szanownych Forumowiczów o pomoc. Kupię telewizor w ciemno. Więc mile widziana pomoc.
1. Mam bardzo jasny pokój- 65m2 na poddaszu naprzeciw okna- więc matryca LV (dobrze?) Sony byłaby lepsza w dzień niz IPS- mam bardzo duże odblaski
2. Ale wolę stonowane kolory i większy kąt widzenia (jak w plaźmie)
I tu pytania:
1. Czy będę miał większe odblaski w Sharpie?
2. Czy matryca ma natywne 100Hz (nikt do tej pory nie odpowiedział na to pytanie zadane na forum)
3. Dlaczego nigdzie nie mogę znaleźć opini czy testy Sharpa w odróżnieniu od Sony (czyżby model "do supermarketów").
4. Czy Sharp 300Hz będzie gorszy od Sony 400Hz jeśli chodzi o ruch- oglądam dużo meczów i jest to dla mnie wazne.
5. I na koniec telewizor musi reagować szybko na polecenia, w Panasie było błysk i nic się nie wieszało- to dla mnie też ważne, bo jestem niecierpliwy.
Bardzo dziękuję za odpowiedź- jeśłi łaska- szybką, bu muszę kupić TV w weekend, a mogę polegać na opinii sprzedawców z ogólnie znanych sklepów :wink:)
Aha, na 3D nie zależy mi tak jak na kulturze obrazu 2D.
Pozdrawiam i dziękuję za miłę przyjęcie na forum
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do tych potrzeb Sharp spełni oczekiwania bez problemów.
Napisz na Pw dostaniesz info jaka jest cena dla niebieskich.
 
Do góry