sharp+cyfra+

jarek2410

New member
Sharp podpisał z Cyfrą+ umowę o wpólnej promocji dotyczącej zakupu LCD od 32" wzwyż oraz o wykupie abonamentu cyfry+. Ma sie to zacząć od marca. Już byłem zdecydowany na kupno LC-42XD1E ale w związku z powyższym chyba powinienem się wstrzymać do marca. Tylko że nie znam żadnych szczegółów. Może ktoś coś wie na ten temat bo może nie warto czekać :niewiem:
 

eugens

New member
jarek2410 napisał:
Sharp podpisał z Cyfrą+ umowę o wpólnej promocji dotyczącej zakupu LCD od 32" wzwyż oraz o wykupie abonamentu cyfry+. Ma sie to zacząć od marca. Już byłem zdecydowany na kupno LC-42XD1E ale w związku z powyższym chyba powinienem się wstrzymać do marca. Tylko że nie znam żadnych szczegółów. Może ktoś coś wie na ten temat bo może nie warto czekać :niewiem:
No właśnie,ja się chyga zdecyduję na BV9 i też się muszę wstrzymać z zakupem tego lcd i czekać na tą promocję bo Sharpy mają być w niej tańsze
ale też nie znam szczegółów tej promocji?
 

sponn

New member
Calosc :

http://www.satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=35505

Interesujacy fragment :
Na mocy umowy Sharp zaoferuje specjalne rabaty na zakup telewizorów LCD HD dla abonentów Cyfry+. Jednocześnie nabywcy LCD SHARP będą mogli skorzystać z promocji Cyfry+, obejmującej darmową aktywację oraz 3-miesięczny darmowy abonament Prestiżowy z opcją HD.
 

artkaz

New member
:-o uwaga dla wszystkich zainteresowanych i planujących zakup sharpa. z dobrego źródła posiadam info dotyczące cen sharpa w promocji z cyfrą +.
i tak :
- promocja rozpoczyna się od 12 marca
- promocja obejmuje telewizory serii ra, rd i xd
- cena, niestety mam info tylko o dwóch modelach (tymi byłem bardziej zainteresowany, ale można odnieść wartość do innych modeli porównując)
32RA1E - 4199 pln
32RD1E - 4899 pln

pozdrawiam
proponuję analizę i "na zakupy" !!!! :) ;)

artkaz
 

andyk7

New member
pomocy

Podane ceny zgadzają się - mam cyfrę+ i dostałem gazetkę z ofertą. Planuję zakup lcd 32 cale i czekałem jaka będzie to oferta. Doczekałem się... pomocy. Na pewno interesuje mnie tylko model 32RA1E, ale czy w porównaniu do innych marek warto za niego dać 4200 zł -tylko parę stówek taniej niż w sklepach internetowych. Proszę mądrzejszych ode mnie o radę.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Moim zdaniem powinieneś przemyślec wszystkie punkty ;Promocji; jak długo chcesz miec tą platformę,a w związku z tym czy lepiej dołożyc te parę;) groszy i zakupic TV bez zobowiązań.
 

andyk7

New member
odpo

Nie w tym problem. Telewizor LCD i tak muszę kupić, cyfrę dalej będę mieć bo mieszkam na prowincji i oglądam piłkę nożną, a promocja w moim przypadku sprowadza się jedynie do nabycia sharpa 32RA1E za 4199 zł - bez dodatkowych zobowiązań. Moje pytanie czy ten model jest wart tej ceny w odniesieniu do konkurencji, bo na LCD znam się słabo? Niemniej dzięki za odzew i jeśli masz orientację proszę o radę.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Sam niedawno kupiłem Sharpa 42RD1E (różnica między RA1 to tuner do tv cyfrowej naziemnej) i jestem b.zadowolony z tego LCD .Obraz naprawdę super ,a mecze oglądam z jedną ;kulą;:D bez warkoczy ,po prostu brak smużenia .Na forum znajdziesz test tego LCD przeprowadzony przez xroma .Moim zdaniem warto dac kasę na ten model Sharpa.
Pozdrawiam
ps.lcd mam podłączonego do nki
 

helper

New member
Moim zdaniem najlepsza 32-ka na rynku do 5k pln:

- najszybsza w tej klasie matryca 6ms
- sprawdzony system trueD
- rewelacyjne podświetlenie matrycy RGB+
- 2 x HDMI
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Przeglądałem właśnie ceny Sharpa w Skąpcu i jest różnica na kożyśc sklepów internetowych -wyjątek model 32Ra1 który w Cyfrze kosztuje 4199,a sklep 4450zł.
Pozostałe ceny na korzyśc Sklepów :
37Ra1 C+-5599-sklep 5379zł
42Rd1 C+-6999-sklep-6439zł.
Full hd
37Xd1e C+-6999-sklep-6595zł
Zaznaczam że CENY obowiązują w Sklepach Internetowych w dniu dziśiejszym.
 

sefko1

New member
diana napisał:
Witam
Przeglądałem właśnie ceny Sharpa w Skąpcu i jest różnica na kożyśc sklepów internetowych -wyjątek model 32Ra1 który w Cyfrze kosztuje 4199,a sklep 4450zł.
Pozostałe ceny na korzyśc Sklepów :
37Ra1 C+-5599-sklep 5379zł
42Rd1 C+-6999-sklep-6439zł.
Full hd
37Xd1e C+-6999-sklep-6595zł
Zaznaczam że CENY obowiązują w Sklepach Internetowych w dniu dziśiejszym.

Poza tym lista sklepów gdzie można odebrać promocyjnego Sharpa jest ograniczona. We Wrocławiu takiego nie ma.
 

andyk7

New member
odpo

Lista sklepów jest w gazetce marcowej cyfra+ z kuponem rabatowym, ale niezależnie od tego jest tam numer telefonu 089 5335804. Dzwoniłem tam - jest to sklep internetowy z Olsztyna. Właściciel podał stronkę http://www.audiovideo.com.pl/ i stwierdził, że może wysyłkowo sprzedać sharpy objęte promocją po podanych w gazetce cenach. Trzeba tylko przefaksować mu lub zeskanować i wysłać mailem wypełniony kupon. Dodatkowo być może telewizory będzie rozprowadzać sieć VOBIS. Byłem u nich w piątek i pytałem - będą znać konkrety w poniedziałek 12 marca.
Dzięki wszystkim za porady - chyba nabędę tego Sharpa - tym bardziej, że jest real made in Japan.
 

ryan77

New member
Witam. Mam pytanie jak wygląda ta promocja dla obecnych abonetów c+? Przy kupnie telewizora trzeba przedłużyć istniejącą umowę?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
obowiązuje do 31.12.2008
Ale nie dotyczy cen internetowych. W regulaminie jest napisane, że nie można sprzedawać poniżej ceny zakupu.
 

ptaszeczek

New member
Dzięki a jak odbywa się to fizycznie zakupiłem cyfrę ale żadnego kuponu rabatowego nie dostałem..więc jak mam udowodnić w danym sklepie ten rabat?
 
Do góry