Sharp 80 le657 czy??? Pomocy!

tuborg11

New member
Witam, przymierzam się do kupna nowego tv ale im dłużej czytam foru tym bardziej jestem zdezorientowany jeżeli chodzi o zakup... W tej chwili użytkuję od jakichś 6 lat telewizor LG 60 PY 2 R. Chciałbym go wymienić na coś nowszego i większego. Stąd prośba o pomoc. Telewizory, które biorę pod uwagę to sharp 80le657 , sharp 70UQ10 , a takze z racji wydaje mi się niskiej ceny sharp 70le747 którego jak widziałem na forum można kupić za 7500zł. Oczywiście rozważe także wszystkie inne propozycje doświadczonych forumowiczów. Żeby pomóc w doradzaniu dodam, że odległość od tv to 3,5 metra a sygnał to ncplus. Nie mam pojęcia co wybrać i czy warto dopłacać do 70le747 prawie drugie tyle by mieć 10 cali więcej aczkolwiek gdy oglądałem dwa stojące obok siebie to rozmiarowa przepaść. Z góry dziękuję za rady.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ci którzy skorzystali z prezentacji dokładnie tych modeli bardzo łatwo wybrali dla siebie telewizor w swoim domu.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Jak piszesz od 6 lat oczy masz przyzwyczajone do dobrego obrazu a właściwie dobrego kontrastu z plazmy i jednocześnie bardzo naturalnego obrazu.Przestawić się na LCD i to jeszcze kiepski od Sharpa to najgorsze co można sobie zaserwować.Możesz wtedy zapomnieć o czystym/jednolitym czarnym ekranie i spokojnym dla oczu obrazie !!!!! Ta biel w lcd dosłownie oślepia wieczorem !!! Poszukaj lepiej w zagranicznych sklepach , bo u nas już nie ma, plazmy Panasonica TX-65ST60, w okolicach 8 tyś powinny być jeszcze.Ja bym poczekał na OLED-y 65 cali od LG ale cena to min 20 tyś.
 
Ostatnia edycja:

wrx

New member
Bez reklam
Witam, przymierzam się do kupna nowego tv ale im dłużej czytam foru tym bardziej jestem zdezorientowany jeżeli chodzi o zakup... W tej chwili użytkuję od jakichś 6 lat telewizor LG 60 PY 2 R. Chciałbym go wymienić na coś nowszego i większego. Stąd prośba o pomoc. Telewizory, które biorę pod uwagę to sharp 80le657 , sharp 70UQ10 , a takze z racji wydaje mi się niskiej ceny sharp 70le747 którego jak widziałem na forum można kupić za 7500zł. Oczywiście rozważe także wszystkie inne propozycje doświadczonych forumowiczów. Żeby pomóc w doradzaniu dodam, że odległość od tv to 3,5 metra a sygnał to ncplus. Nie mam pojęcia co wybrać i czy warto dopłacać do 70le747 prawie drugie tyle by mieć 10 cali więcej aczkolwiek gdy oglądałem dwa stojące obok siebie to rozmiarowa przepaść. Z góry dziękuję za rady.
I co finalnie wybrales?
Bo ja MOCNO sklaniam sie ku 70LE747, ale 10" wiecej rownie MOCNO kusi - juz raz pozalowem 5000 pln i mam 55 zamiast (chcianych) 65...
 
Do góry