LC50LE760E - ruchoma matryca

Dzemislaw

New member
Witam.

Od 2 tygodni jestem posiadaczem TV Sharp - model w tytule i wczoraj zauważyłem coś dziwnego. Matryca jest jakby luźna - przy minimalny dotknięciu matrycy ( w miejscu wchodzenia w ramkę ) wyraźnie odsuwa się ona od otaczającej ramki. Czy posiadaczy tego modelu mogę prosić o sprawdzenie czy też jest tak u was?

Pozdrawiam
 

Karpaj

New member
Bez reklam
To raczej kwestia matrycy (chodzi o to że matrycę można przy rogach "wdusić"?), bo tak samo było na większości tv z matrycami LG, Panasiach, Sonym, Philipsach etc.
 

Dzemislaw

New member
W moim przypadku jest tak, że matryca wydaje się sztywno siedzieć tylko w narożnikach, w pozostałych miejscach np w połowie tv na górze lub na dolne odczuwalny i widoczny jest ruch matrycy na jakie 0,5-1 cm.

Byłem w sklepie w którym kupowałem tv, ale nie są w stanie mi nic powiedzieć na ten temat - odsyłają na infolinię sharpa.
 

Dzemislaw

New member
No może na 1 cm to przesadziłem, ale tak do 0,5cm odchodzi. Oczywiście w zależności od miejsca - im bliżej narożnika tym mniej odchodzi. Najbardziej można to zauważyć na górnym i dolnym środku tv.
 

Dzemislaw

New member
Zrobiłem zdjęcia i wysłałem przez formularz kontaktowy do producenta jak zalecił pracownik infolinii Sharp. Zobaczymy co z tego będzie.
 

Dzemislaw

New member
Załączam zdjecia.
 

Attachments

  • Zdjecie po.jpg
    Zdjecie po.jpg
    551,3 KB · Wyś: 222
  • Zdjecie przed.jpg
    Zdjecie przed.jpg
    546,5 KB · Wyś: 223
Do góry