Sharp LC 50LE650V- opóźniony dzwięk

Kapper

New member
Witam, ostatnio zakupiłem telewizor od Sharpa. Wszystko pięknie, ładnie 50", full HD, 3d etc.
Problem polega na tym, że TV służy mi głównie do gry na Xboxie. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ dzwięk nie jest zsynchronizowany z obrazem. Tzn. obraz wyprzedza dzwięk, dzwięk jest opóźniony. Problem jest widoczny nie od razu po odpaleniu telewizora tylko po kilkunastu minutach, natomiast opóźnienie jest bardzo widoczne. Wystarczy zmienic kanał(hdmi) i powrocic na ten na ktorym bylem aby problem zniknal lecz jest to tylko czasowe ;/ Problem bardzo uciążliwy, proszę o pomoc.
 

firekage

New member
Bez reklam
Tak z ciekawości - miałem okazję***oglądać ciut dłużej właśnie takiego Sharpa. Potwierdzam - całkowity brak synchronizacji obrazu z dźwiękiem, bez względu na to, który kanał był włączony. Dosłownie po kilku chilach obraz wyprzedza dźwięk, ewentualnie dźwięk nie jest w stanie nadażyć za obrazem. Porażka.

Ps - oglądałem na nim wiadomości na różnych kanałach, oraz jednocześnie materiał przez dekoder telewizji kablowej i również***wiadomości przez dekoder.

Dobrze, że byłem tego***świadkiem...na własne oczy.
 
Do góry