sharp lc-60le752e -czasami się nie włącza

sqaya

New member
witam,
kupiłem TV Sharp lc-60le752e i jak na razie nie jestem zadowolony z zakupu...zaktualizowałem mu soft i nic:
- TV podczas wyłączania potrafi sam mi się włączyć tzn. wyłączam go z pilota, wszystko gaśnie a po 30 sek. ponownie się załącza
- zawiesza się na podstawowych funkcjach tzn. ostatnio chciałem pogłośnić również z pilota - TV nie reaguje... dioda na TV daje znać (mruga) ale zero reakcji.
- TV się nie włącza! po prostu nie jestem w stanie go włączyć... muszę wyciągnąć wtyczkę z gniazdka żeby go zresetować
- na HDMI 2 mam dekoder UPC na HDMI 4 mam podłączonego laptopa... podczas przełączenia z HDMI4 na HDMI 2 jest wizja nie ma głosu - muszę wyłączyć i ponownie włączyć TV...
kupując go wiedziałem, że nie należy on do szybkich telewizorów i świadomie go wybrałem ale to już jest lekka przesada!!! czy Wy też tak macie? czy to jego taka natura czy oddawać go do serwisu?
może downgrade by pomógł...?
 

RAF1977

Banned
Dawaj do serwisu.
Ja mam 652 i wszystko działa jak należy.
Jenen niuans, czasem mignie taki rozjaśniony czarny ekran po wyłączeniu z pilota. Ale mam 5 lat gwarancji, to się tym nie przejmuje na razie.

Wysłane z mojego GT-I9300
 

pablolite

New member
Ten typ tak ma. Szczególnie jak wyłączasz TV bezpośrednio z NET lub HDMI.
Mój był w serwisie i nic nie zrobili. Mam najnowsze oprogramowanie.

Czasami się zdarza, że wyłączę TV, a on się po 30 sekundach włącza bez obrazu i sam dźwięk leci z TV. Wtedy pomaga tylko wyłączenie z sieci, bo telewizor nie reaguje na nic.
 

sqaya

New member
Spróbuj go jeszcze zresetować.

Zresetowac?? Tzn. Sprowadzic do ustawien fabrycznych?
WiFi traci polaczenie tak jakby nie zapamietywal wsprowadzonych ustawien sieci.
I jeszcze jedno pytanie - jaka aplitacja pilota pod iphone-a dziala poprawnie? I czy w ogole taka istnieje? I jak to skonfigurowac?!
 
Do góry