Nowy Sharp AQUOS 3D LED LE760 i extra oferta cenowa.

desertman

New member
Kiedy można się spodziewać testu. Interesuje mnie porównanie do Philipsa 47PFS7109. Nie wiem czy iść bardziej w stronę ambi w philipsie czy więcej cali w Sharpie. Zdecyduje jakość obrazu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wczoraj wymusiłem w Sharpie że wyślą telewizor na test.
Dziś będę miał potwierdzenie kiedy do nas dojedzie.
 

desertman

New member
No to elegancko, bo potencjalnie to może być mocny gracz. Jeżeli jakość obrazu będzie dobra, to będzie ciekawa oferta.
 

car310

New member

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wysałi na testy - ale jeszcze nie dostałem.
W poniedziałek im się łaskawie przypomnę.
 

RAF1977

Banned
Ja bym nie mógł się tak długo decydować:-D
To jest męczące. ...
Nie lepiej kupić i zasiąć z browarem przed nowym tv, niż ślęczeć przy kompie i czytać testy, jak i tak za parę miesięcy wyjdzie coś nowszego i pewnie lepszego.

Wysłane z mojego GT-I9300
 

kropkacompl

New member
Ja bym nie mógł się tak długo decydować:-D
To jest męczące. ...
Nie lepiej kupić i zasiąć z browarem przed nowym tv, niż ślęczeć przy kompie i czytać testy, jak i tak za parę miesięcy wyjdzie coś nowszego i pewnie lepszego.

Wysłane z mojego GT-I9300


Pewnie ,że lepiej ,ale czekam na kasę z urzędu a co za tym idzie mam czas ;)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Dziś go obejrzałem.
Co najważniejsze - matryca to niestety 50hz. Trochę niespodzianka, ale niestety - po taniości przyszedł (cena startowa 2299 42").
Wykonanie - niemal idealne, ramka bardzo podobna do Samsunga F8000, metalowa. Wykończenie dookoła z tworzywa przypominającego aluminium - dość estetyczne.
13519941266119759352.jpg
.

Panel jest dość ciemny, kolorystyka fabryczna naturalna. O dziwo jak na 3d pasywne jego kąty do idealnych nie należą. Czerń ciężka do oceny, ale na pierwszy rzut oka to nie ten poziom co Panasonic AS650 czy Toshiba L7453.
 
Do góry