Nowy Sharp AQUOS 3D LED LE760 i extra oferta cenowa.

Karpaj

New member
Bez reklam
50LE650, 50LE750 - 100hz.
50LE76x - nie testowałem, miałem w weekend, ale minąłem się trochę z wiekszym miastem, natura wezwała :p Prawdopodobnie 50hz, ale może będzie jak u Sonego, że 50 i 55" ma lepsze matryce niż 42".
 

firekage

New member
Bez reklam
50LE650, 50LE750 - 100hz.
50LE76x - nie testowałem, miałem w weekend, ale minąłem się trochę z wiekszym miastem, natura wezwała :p Prawdopodobnie 50hz, ale może będzie jak u Sonego, że 50 i 55" ma lepsze matryce niż 42".

Jeśli 76x mają 50Hz matryce to nie ma sensu się uwsteczniać, zresztą, nawet na tych 100Hz przecież jest problem z synchronizacją dźwięku z obrazem, według tego o czym wspominano na forum.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizor ma miracast i to w super płynności w czasie rzeczywistym .Dziś się pobawiłem dłużej. Super sprawa.
 

firekage

New member
Bez reklam
Telewizor ma miracast i to w super płynności w czasie rzeczywistym .Dziś się pobawiłem dłużej. Super sprawa.
Dla większości, która chce kupić telewizor do oglądania filmów/programów, chyba znacznie ważniejszymi cechami są:
-płynność ruchomego obrazu, zwłaszcza przy dynamicznych scenach;
-natywne 100Hz; brakiem smużenia (piłka nożna);
-odbiór 3D, a wiadomo, że w przypadku Sharpa, pisano o problemie z synchronizacją okularów z odbiornikiem i de facto brakiem 3D;
niż dodatkowa funkcja, będąca gadżetem, która w zasadzie nic nie wnosi.

Według mnie producenci TV powinni się skupić na ich głównej funkcji: odbioru programów i jakości obrazu. Dodatkowe elementy nic nie wnoszą, jedynie są reklamowym bajerkiem...
 

Ogonczyk

New member
LE762 50 cali

Witam, jestem nowy na forum. Niestety mój syn dał radę plaźmie Panasonica z "tough panel" (jak? ano łukiem z prawdziwą strzałą). Już nie kupię drogiego TV. Technologia LCD to dla mnie teraz po prostu ostateczność.
Już miałem kupić "super szybki i extra w ogóle" SONY W7 z 400 Hz Motion Flow. Ale zobaczyłem Sharp LE 762e 50 cali.
Proszę Was Szanownych Forumowiczów o pomoc. Kupię telewizor w ciemno. Więc mile widziana pomoc.
1. Mam bardzo jasny pokój- 65m2 na poddaszu naprzeciw okna- więc matryca LV (dobrze?) Sony byłaby lepsza w dzień niz IPS- mam bardzo duże odblaski
2. Ale wolę stonowane kolory i większy kąt widzenia (jak w plaźmie)
I tu pytania:
1. Czy będę miał większe odblaski w Sharpie?
2. Czy matryca ma natywne 100Hz (nikt do tej pory nie odpowiedział na to pytanie zadane na forum)
3. Dlaczego nigdzie nie mogę znaleźć opini czy testy Sharpa w odróżnieniu od Sony (czyżby model "do supermarketów").
4. Czy Sharp 300Hz będzie gorszy od Sony 400Hz jeśli chodzi o ruch- oglądam dużo meczów i jest to dla mnie wazne.
5. I na koniec telewizor musi reagować szybko na polecenia, w Panasie było błysk i nic się nie wieszało- to dla mnie też ważne, bo jestem niecierpliwy.
Bardzo dziękuję za odpowiedź- jeśłi łaska- szybką, bu muszę kupić TV w weekend, a mogę polegać na opinii sprzedawców z ogólnie znanych sklepów ;-))
Aha, na 3D nie zależy mi tak jak na kulturze obrazu 2D.
Pozdrawiam i dziękuję za miłę przyjęcie na forum
P.S Mam problem z czcionką, mogą być literówki- przepraszam.
 

dominlesne

New member
Witam, jestem nowy na forum. Niestety mój syn dał radę plaźmie Panasonica z "tough panel" (jak? ano łukiem z prawdziwą strzałą). Już nie kupię drogiego TV. Technologia LCD to dla mnie teraz po prostu ostateczność.
Już miałem kupić "super szybki i extra w ogóle" SONY W7 z 400 Hz Motion Flow. Ale zobaczyłem Sharp LE 762e 50 cali.
Proszę Was Szanownych Forumowiczów o pomoc. Kupię telewizor w ciemno. Więc mile widziana pomoc.
1. Mam bardzo jasny pokój- 65m2 na poddaszu naprzeciw okna- więc matryca LV (dobrze?) Sony byłaby lepsza w dzień niz IPS- mam bardzo duże odblaski
2. Ale wolę stonowane kolory i większy kąt widzenia (jak w plaźmie)
I tu pytania:
1. Czy będę miał większe odblaski w Sharpie?
2. Czy matryca ma natywne 100Hz (nikt do tej pory nie odpowiedział na to pytanie zadane na forum)
3. Dlaczego nigdzie nie mogę znaleźć opini czy testy Sharpa w odróżnieniu od Sony (czyżby model "do supermarketów").
4. Czy Sharp 300Hz będzie gorszy od Sony 400Hz jeśli chodzi o ruch- oglądam dużo meczów i jest to dla mnie wazne.
5. I na koniec telewizor musi reagować szybko na polecenia, w Panasie było błysk i nic się nie wieszało- to dla mnie też ważne, bo jestem niecierpliwy.
Bardzo dziękuję za odpowiedź- jeśłi łaska- szybką, bu muszę kupić TV w weekend, a mogę polegać na opinii sprzedawców z ogólnie znanych sklepów ;-))
Aha, na 3D nie zależy mi tak jak na kulturze obrazu 2D.
Pozdrawiam i dziękuję za miłę przyjęcie na forum
P.S Mam problem z czcionką, mogą być literówki- przepraszam.

To jak Ci pasował Panasonic to na podobnej matrycy jest as640 i ma właśnie wysoką jasność. Podobny panel co w Sony i prawie w tej cenie w internecie 55". Plazmę reklamowałeś z tego powodu? Może sam panel zaproponują na wymianę. Taki led to dzieciak rozwali nawet bez łuku.
 

bestman101

New member
norysz:

Będę sprzedawał swojego 70 cali Sharpa 70LE835E + 3 pary okularów 3D + pendrive 16 GB do oglądania filmów zdjęć itd.. Pełne podświetlenie jeszcze na gwarancji. Rozglądam się za czymś większym :D

Kupiony od kiki. Pełna kalibracja od kiki. Troszkę podrasowałem pod siebie :) Stan idealny zero ryski + jeszcze taśma ochronna wokół TV oczywiście oryginalny karton.

tu jest test: http://www.hdtv.com.pl/forum/sharp/...na-igrzyskach-ale-igrzyska-olimpijskie-w.html

Sprzedaje za 7999 zł cena ostateczna.

A poniżej dzisiejsze fotki jedna z fotek przedstawia czarny kolor bez zastrzeżeń to odnośnie kinomanów.

bestman101@poczta.onet.pl
 
Ostatnia edycja:
Do góry