Sharp LC-39LE752V problem 3d

jakubpawel

New member
witam,

Mam problem z Sharp LC-39LE752V, kupiłem okulary aktywne AN-3DG20 i ku mojejmu zaskoczeniu obraz 3d nie nadaje sie do oglądania. Obraz jest nie wyrażny, przy scenach w których elementy "powinny wychodzić z ekranu" pojawia się podwójny obraz, efekt 3d jest wyrażny ale wyraźnie widać obraz tak jakby drugiego oka, napisy z tłem, postacie maja cztery nogi.

Uprzedzam pytania okulary właczone naładowane przełaczone na tryb 3d, ta wada występuje na kilku filmach "wypozyczonych" z internetu, na dziesiątkach demówek. Ostatnio ogladałem strefe 3D na TVP HD i tam tez obraz sie rozjeżdzał. oGólnie nie trafiłem na materiał który nadawałby sie do ogladania.

Nie oczekiwałem cudownego obrazu ale rzeczywistość mnie niezmiernie zasmuciła.

Bardzo prosiłbym o pomoc
 

pstry

New member
Sharp LC50LE752E - 3d bez 3d

Witam,

kupiłem Sharp LC50LE752E i niestety u mnie jest dokładnie taki sam efekt jak u kolegi, czy ktoś jest w stanie wyjaśnić co może być przyczyną.

Testowałem na PlayStation 3 film blue ray, przez dlna kilka filmów, kompa podłączałem bezpośrednio przez hdmi i jeszcze łudząc się że może to pomoże.

Pan "Staszek" z serwisu przyjechał z filmem w 3d na DVD i puścił jakąś pikselozę i stwierdził że jest okej. Po pytaniu jakie zadałem panu czy potrafi odczytać napisy na filmie zdecydował wziąć telewizor ale po 2 tygodniach serwis mi go oddał uznając że jest sprawny, no masakra jakaś, szczerze odradzam szarpa.



witam,

Mam problem z Sharp LC-39LE752V, kupiłem okulary aktywne AN-3DG20 i ku mojejmu zaskoczeniu obraz 3d nie nadaje sie do oglądania. Obraz jest nie wyrażny, przy scenach w których elementy "powinny wychodzić z ekranu" pojawia się podwójny obraz, efekt 3d jest wyrażny ale wyraźnie widać obraz tak jakby drugiego oka, napisy z tłem, postacie maja cztery nogi.

Uprzedzam pytania okulary właczone naładowane przełaczone na tryb 3d, ta wada występuje na kilku filmach "wypozyczonych" z internetu, na dziesiątkach demówek. Ostatnio ogladałem strefe 3D na TVP HD i tam tez obraz sie rozjeżdzał. oGólnie nie trafiłem na materiał który nadawałby sie do ogladania.

Nie oczekiwałem cudownego obrazu ale rzeczywistość mnie niezmiernie zasmuciła.

Bardzo prosiłbym o pomoc
 

RAF1977

Banned
Dziwne, bo ja mam 60" 651k i zero problemów z 3d.
Po pierwsze, trzeba po wyłączać wszystkie filtry i Ulepszacze i obraz żyleta.
 

RAF1977

Banned
Coś jest nie halo.
A synchronizowales okulary.
W instrukcji jest żeby długo trzymać przycisk uruchomienia przy pierwszym włączeniu.
 

pstry

New member
Jest nie halo i to bardzo. Niestety moje okulary mają przełącznik off/2d/3d , a synchronizacja działa na podczerwień. Może to wina okularów, ale żeby tak dwie pary nie działały prawidłowo to nie chce mi się wierzyć.


Coś jest nie halo.
A synchronizowales okulary.
W instrukcji jest żeby długo trzymać przycisk uruchomienia przy pierwszym włączeniu.
 

RAF1977

Banned
Ja mam okulary sharp na baterie nie na aku.
Przeczytaj instrukcje do twoich.
Jak nic nie wskórasz, to wysyłaj tv do serwisu.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Spróbuj przy wybranym trybie 3d włączyć okulary i przyłożyć je do telewizora. W watku o SharpUQ10E
użytkownik podał właśnie taki sposób po którym zadziałało wszystko dobrze .Po włączeni okularów powinna na przemian pulsować zielona i czerwona dioda, a po prawidłowym sparowaniu powinna zapalić się zielona dioda .
 
Do góry