Problem z internetem help!

tuko

New member
Witam,

Dziś zauważyłem problem przy ładowaniu internetu - przyciskiem Net lub z menu - bez różnicy. Na czarnym tle chwilę kręci się kółeczko ładowania, po chwili wyskakuje niebieski ekran i jest napisane " Loading error. Please press Net button again." na samym dole ekranu jest napis "error: 481516c1".
Dodam, że zrobiłem niedawno aktualizację softu, myślałem, że to tego wina, zrobiłem dziś jeszcze jedną - na najnowszy - i bez zmian. Czy ktoś mógłby sprawdzić czy ma ten sam problem i jaki ma soft? Ewentualnie czy ktoś ma wyjaśnienie kodów błędów? Czy można w razie czego cofnąć aktualizacje softu?
Dzięki za pomoc.
 

dyniek

New member
Witam.
Ja mam dokładnie tą samą sytuację(le652). Aktualizowałem z 1.x do 2.x(pierwszy raz od kupna). Udało Ci się rozwiązać problem?
 

Artistek

New member
ja te mam czasami taki problem... 752... oczywiście najnowszy soft... po przywróceniu ustawień sieciowych do fabrycznych.. czasami działa, czasami nie... przewody sprawdzałem... są ok... jeszcze myślę zrestartować telewizor do pierwszej instalacji.. ale szkoda mi stracić stworzoną listę programów.. a nie wiem czy jest tu funkcja zapisywania stworzonej listy np na USB...

Generalnie.. nie zmieniając nic w ustawieniach, przewodach itp.. czasami działa NET bez problemu, czasami kręci i jest właśnie taki komunikat o błędzie... nie wiem od czego to zależy.. internet mam 6 MBITS... węc chyba wystarczający... bo jak załapie net nic się nie przycina...
 
Do góry