LC-39LD145V vs LC-39LE350V

Marcin`79

New member
Witam.
Zastanawiam się nad tymi dwoma modelami.
Z tego co wyczytałem LC-39LE350V jest produkcji tureckiej ?
A LC-39LD145V ?
Który byście polecili z tych dwóch?
Myślałem jeszcze o LC-32LE244E ale nie ma nagrywania na USB a to by się przydało.
 

Mixmich

New member
39LD145 też jest konstrukcją vestela, więc pewnie też pochodzi z Turcji (na pudełku ani na tv nie ma informacji), z kolei 32LE244 jest "Made in Taiwan"
 

razzos

New member
Witam wszystkich

Mam bardzo podobny dylemat co autor tematu. Planuje zakup telewizora do kwoty +/- 1500 zł i bardzo poważnie zastanawiam się nad tymi dwoma sharp'ami. Nie potrzebuje smart'a, głównym przeznaczeniem tv będzie podpięcie do niego konsoli.

I teraz chciałem się dowiedzieć, który z nich będzie lepszy do moich potrzeb? Czy faktycznie różnica pomiędzy nimi jest aż tak duża na korzyść le350v? Pełne podświetlenie w ld145 jest gorsze niż krawędziowe w le350v? A może są jeszcze jakieś lepsze alternatywy do tej kwoty?

Z góry dzięki za odpowiedz
 

krzychu63

New member
Jeżeli Kiki doradza 39LE350, to widocznie wie co mówi. Ja od 2 tygodni mam 350-kę i jestem b. zadowolony. Mam plazmę Panasa 37", ale nie sądziłem ze LED za 1,5 tys. może tak ładnie odbierać.
 

razzos

New member
Oczywiście, nie neguje tego co mówi Kiki :) Po prostu na papierze te modele są do siebie niemal bliźniaczo podobne, ale wiadomo - papier przyjmie wszystko. Stąd też moje pytanie z poprzedniego posta.

Wygląda na to, że jednak skuszę się na 350-kę, różnica w cenie między tymi dwoma modelami jest nieznaczna, a jeżeli faktycznie spisuje się lepiej, to wybór wydaje się prosty.
 

bone

New member
Ale gdy załączy się backlight to znika, tak ma zrobione to Sharp.
też tak myślałem ...
niestety nie chce nawet przy różnych ustawieniach kontrastu i jaskrawości tu próbka zdjęcia przy ustawieniach na zero.
Zmiany podświetlenia, kontrastu dynamicznego też nic nie dają ...
Jedyny moment gdy widać mniej to nieskalibrowany obraz z szarymi pasami po obu stronach zdjęcia...
 

Attachments

  • IMG_3913.JPG
    IMG_3913.JPG
    21,3 KB · Wyś: 258
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli tak jest na obrazie - to oczywiście żądaj wymiany na nowy i sprawdź na miejscu ! Pamiętaj sprawdzaj na obrazie nie na pustym ekranie.
Albo zamień na Panasonica 39E6.
 
Do góry