Czerwona linia badpikseli

Atroxx

New member
Witam,

Dzisiaj włączając Tv (SHARP LED LCD TV LC-46LE730E 3D) zobaczyłem czerwoną linię badpikseli od góry do dołu. Jestem Zaskoczony tv ma troszke ponad rok a tu taki bubel. Pytanko brzmi czy nie bedzie problemu z oddaniem Tv na gwarancje, wydaje mi sie ze to jest to wypalony jakiś tranzystor lub cos podobnego. Linia jest jednolita jest to jeden rząd pikseli, od góry jest jakby bardzoej czerwony i blaknieje im bliżej dołowi.

Porszę o odpowiedz
 

Atroxx

New member
kurcze tylko tv jest caly obudowany kamieniem , wystaję moze z 1cm ;( i teraz wszystko ściągać **** powinni za to płacić :)
 

Atroxx

New member
zdjęcia

2wcl4xu.jpg

k4fn9c.jpg

23tfs5x.jpg


Kamień kładłem sam i w żadnym miejscu nie dotyka Tv, niestety do takiego kamienia jest uzywany najmocniejszy klej dostepny na rynku. I teraz problem bedzie go zdjąć :(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nawet samoloty za 100.000.000 $ się psują.
Wymienią Ci nową Matrycę i telewizor będzie jak nowy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokladnie, ba, w calym tym nieszczesciu jeszcze wyjdziesz na plus, nowa matryca. Nie ma tego zlego... ;) a zabudowa bardzo fajna.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wierz mi ze to nie ma nic wspolnego z firma, zobacz na aukcje zagraniczne, nie ma reguly, kazda jedna marke znajdziesz z podobna awaria, takie rzeczy sie zdarzaja.
 

astw

New member
Ja w takiej sytuacji zdecydowałbym się na skorzystanie z uprawnień z tytułu niezgodności z umową. Oczywiście, jeśli nabywca uważa, że źródło wady istniało już w chwili zakupu. Jest to istotne ze względu na koszty demontażu i ponownego montażu.
 

Lagoos

New member
Witam,

oddaj TV na gwarancje- nie będzie żadnego problemu z przyjęciem go na tego typu defekt.
No niestety tego typu wady to bolączka nowoczesnych paneli FHD.
 
Do góry