nie do wiary SHARP 32GA9E z malezji???

majorek

New member
Na okładce instrukcji którą przed chwilą zciągnołem ze strony sharpa pisze wyprodukowano w Malezji.To prawda ,jak ktoś posiada ten model niech mi odpowie.Dzięki.:(
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
majorek napisał:
Na okładce instrukcji którą przed chwilą zciągnołem ze strony sharpa pisze wyprodukowano w Malezji.To prawda ,jak ktoś posiada ten model niech mi odpowie.Dzięki.:(
To ciekawe bo z tego co pamietam z tyłu obudowy jest napisane made in Japan.
 

mystic

New member
majorek napisał:
Na okładce instrukcji którą przed chwilą zciągnołem ze strony sharpa pisze wyprodukowano w Malezji.To prawda ,jak ktoś posiada ten model niech mi odpowie.Dzięki.:(

A przypadkiem to nie instrukcję wyprodukowano w Malezji :rolleyes:.
 

uchyb

New member
majorek napisał:
Na okładce instrukcji którą przed chwilą zciągnołem ze strony sharpa pisze wyprodukowano w Malezji.To prawda ,jak ktoś posiada ten model niech mi odpowie.Dzięki.:(

Instrukcja z internetu ma napis "Wydrukowano w Malezji".
Moja instrukcja wyciągnięta z oryginalnego pudła po lcd sharp32ga9e made in japan ma napis "Wyprodukowano w Hiszpanii".:)
 

ippfam

New member
Nic w tym dziwnego, przecież u nas pod Kwidzynem po zakończeniu produkcji Philips-a mają robić Sharp-y na tych samych nowoczesnych liniach produkcyjnych a "fiszka z logo firmy dziś nie stanowi problememu" - Lepsze to od ryżu!!::rolleyes:
 
Do góry