Sharp LC-32LC145V i problem z kanałami

torres0221

New member
Witam. Mam problem z przeniesieniem analogowych kanałów na inną pozycję. Gdy wyszukuję same analogowe kanały, wszystko jest ok, jednak gdy wyszukuję kanały analogowe+cyfrowe, to te pierwsze ustawiają się na pozycji 9000+, a gdy chcę je przenieść niżej wyskakuje błąd "Operacja nie dozwolona". Ma ktoś jakiś pomysł jak to ominąć? Czytałem, że można ustawiać również kanały za pomocą programów komputerowych, ale nie wiem czy mój tv ma opcję eksportu listy kanałów (usb posiada).
 

mlero

New member
Spróbuj z listą ulubionych, w menu zaznacz programy które mają być w ulubionych,potem włącz ulubione i na końcu poprzestawiaj sobie kolejność jak chcesz.
To jest ten sam system co w Loewe- lista główna z różnych źródeł ustawia się w przedziałach numerowych, których nie zmienisz ale jak pododajesz kanały do ulubionych to tam zrobisz wszystko i korzystasz już tylko z listy ulubionych.
Dzisiaj podłączałem właśnie ten tv ale na ulubione już nie miałem czasu, zresztą właścicielowi i tak nie robiło różnicy, że 2 programy z analogu miał na końcu od nr9001 bo jak się cofnie z 1 to i tak wskakuje na koniec, a przy 24 kanałach to i tak numerów nie zapamięta.
 
Ostatnia edycja:
Do góry