Sharp lc-60le635e (rozmiar)

violar

New member
Witam,

Parę lat temu dzięki forum zdecydowałem się na 40'' Bravię i obyło się bez rejestracji i "śmiecenia" wątkami, jednak teraz wydaje mi się, że potrzebuję nieco bardziej aktywnej opinii.

Wiem, że temat wałkowany jest od lat i sporo na ten temat się naczytałem, a jednak przed zakupem wolałbym się upewnić.
Otóż zdecydowałem się na zakup Sharpa LC-60LE635E (również dzięki wyczerpującemu testowi kikiego) i pojawiła się tylko wątpliwość czy rozmiar nie będzie zbyt duży.

Od kanapy do tv jest ok. 2,6m. TV będzie stał pod lekkim kątem więc faktyczna odległość to ok 2,7-2,9. Można zyskać jeszcze parę cm przysuwając tv bliżej ściany, więc wyjdzie w porywach niecałe 3m.
Na nieszczęście kanapa-tv muszą stać w poprzek pokoju, a nie wzdłuż. Zdjęć nie mam, jako że chwilowo siedzę w pracy, ale stać będzie w/na czymś takim (witryny wiszące nieco bardziej rozrzucone):

brw.com.pl/gfx/brw/_thumbs/sklep_oferta/291/s143_like2_osw_jec_cap_1_2,lFaYeqWeaWZRmdiQiHtf.jpg
(brak dokładnego linka gdyż nie mogę ich jeszcze wstawiać)

Głównie oglądane będą kanały HD (nc+), filmy na BR oraz obraz z PS3. SD praktycznie wcale (zaleta multiroomu, no chyba że któryś kanał HD pokazuje de facto SD - okaże się w praniu).

Będę wdzięczny za poradę czy te 60" będzie ok, czy raczej szukać 50-55.

Pozdrawiam,
vlr
 
Do góry