Sharp LC-60LE752E

dyniek

New member
Witam.
Delikatnie się waham między Sony kdl 55 w805, Philipsem 55pfl7008, Sharpem 60le840e i tym z tematu. Ale o pozostałych trzech można poczytać, to o tym 752 nigdzie nie jestem w stanie nic znaleźć. Żadnych testów(jakiś jeden po niemiecku trafiłem). Ktoś może o nim coś więcej napisać? Czym się różni od 840? To tegoroczny model, prawda? Wszelkie informacje mile widziane.
 

dyniek

New member
A swoją drogą jak wygląda kalibracja tv sharpa(aquos) jeżeli chodzi o wykorzystanie płyt kalibracyjnych, w porównaniu do tv ze standardową matrycą?
 

nalepek

New member
Jak za te pieniądze bardzo przyzwoity TV. Porównywałem do Toshiby 58", ale raczej odpada ze względu na bardzo zamulające menu i obraz.
Przy dobrych ustawieniach tego Sharpa, bardzo dobrze świeci, wg mnie dobry TV w dobrych pieniądzach
 

mlodociany

New member
Witam,
odkopuje temat i pytanie do zorientowany.
Podczas ogladania materiałow z USB wykakuje mi na dole pasek z opcjami sharpa (3d,1090p jakiestam inne znaczki technologie it) wylaczam je i po minucie znowu wjezdza. Czy mozna to jakos wylaczyc? Dziala to na zasadzie jakeigos wygaszacza ekrnau?
 

sqaya

New member
no i jak sprawa wygląda z tym TV? mam spory dylemat - ograniczyłem się do 3.
będę siedział prawie 4m od TV i głównie zależy mi na dobrej jakości obrazu - filmy fullHD i trochę PS3
i teraz który...???
SHARP LC-60LE752E
SONY KDL-55W805A
PHILIPS 55PFL7008K/12

SMART TV nie do końca musi być idealny....
 

SDman

Banned
no i jak sprawa wygląda z tym TV? mam spory dylemat - ograniczyłem się do 3.
będę siedział prawie 4m od TV i głównie zależy mi na dobrej jakości obrazu - filmy fullHD i trochę PS3
i teraz który...???
SHARP LC-60LE752E
SONY KDL-55W805A
PHILIPS 55PFL7008K/12

SMART TV nie do końca musi być idealny....

Witam,
dokładnie tak samo się ma jak w wątku
http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/107194-jaki-tv-50-60-do-filmow-fullhd-do-5-000zl.html

Pozdr.
 

Artistek

New member
Posiadam model 60 " i uważam, że obraz jest super.

Przed zakupem martwiłem, się jak będą odtwarzały się na takim dużym ekranie filmy z USB takie zwykłe 700MB (chodziło mi czy pojawi się pixeloza).

Ponieważ posiadam w chwili obecnej tylko telewizję naziemną, też miałem obawy o jakość odbierania takich programów.

Po zainstalowaniu telewizora, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, filmy 700 MB odtwarzane są ślicznie, nawet powiedziałbym że w porównaniu z odtwarzaniem ich na poprzednim starym telewizorze, czy zwykłym laptopie, zyskały jakąś głębie i bardzo ładną kolorystykę. Jak na moje wymagania, jakość super!!! Naprawdę gorąco polecam.
Telewizja naziemna też uważam, że odbiór jest super.
Sharp ma naprawdę dobre filtry i różne polepszacze jakości obrazu.

Gorąco polecam.
 

jacabad

New member
Witam jak jest z jakością i skalowaniem obrazu w tym sharpie głównie chodzi o oglądanie filmów mkv , telewizji cyfrowej nc+ i sportu ,czy lepiej pchać sie w matryce IPS
 

atlant18

New member
Witam
Jak wygląda sprawa cloudingu w modelu Sharp 60LE752 i poziom czerni.
Czym różni się wersja z literką V i E w nazwie ?
 

Artistek

New member
Clouding występuje, jeżeli dobrze doczytałem co to jest, to w tym modelu występuje. Nie wiem jak w innych, bo nie porównywałem.
Jak dla mnie telewizor jest ok. Jasne przebarwienia dostrzegam jedynie podczas włączania telewizora, później jak dla mnie są niezauważalne lub nie występują. Jeżeli chodzi o odtwarzanie filmów z USB czy DLNA to telewizor odczytuje sporą większość formatów, czyli AVI, MP4, MKV, MPEG. Innych nie sprawdzałem bo innych nie używam, bo to mi wystarczy.
Jakość super, bardzo ładnie wygładza skompresowane video, także podczas odtwarzania filmów z VOD.
 
Do góry