Czy ktoś doradzi przy wyborze? Sharp 46le 540 czy 730evnet?

romano87

New member
Witam , czy ktoś posiada sharpa le 540e. Zwracam się do użytkowników o pomoc , czy po podłączeniu internetu do tego Tv wszystko działa bez zarzutu, czy odpalę z niego takie strony jak ekino ipla itd? Czy ktoś moze wydac opinie na temat tego Tv? Bardzo prosze o porady.Czy moze lepiej dolozyc i kupic tego 730 ale na 3d mi nie zalezy.
 

astw

New member
Witam , czy ktoś posiada sharpa le 540e. Zwracam się do użytkowników o pomoc , czy po podłączeniu internetu do tego Tv wszystko działa bez zarzutu, czy odpalę z niego takie strony jak ekino ipla itd? Czy ktoś moze wydac opinie na temat tego Tv? Bardzo prosze o porady.Czy moze lepiej dolozyc i kupic tego 730 ale na 3d mi nie zalezy.

Zalety 540 i 730: produkcja w Polsce (z istotnym udziałem części z Japonii), matowy ekran, ekologiczny znak ECOLABEL (gwarancja dostępności części zamiennych przez 6 lat, brak szkodliwych substancji, zapachów z telewizora (co jest dziś problemem wielu modeli i nie tyczy niestety tylko 2-3 pierwszych godzin korzystania z telewizora). Niewiele jest dziś telewizorów z Ecolabel - za duże koszty produkcji :) Ciekawostka tycząca Sharpa: nawet model z najwyższej serii - 40 LE 830 nie miał Ecolabela.

Wady: bardzo wolne oprogramowanie (włączanie, zmiana kanałów, syczący dźwięk).
 

marcinkoleksl

New member
co do dźwięku w le730 rzeczywiście nie jest najlepszy, ale mi to nie przeszkadza. zauważyłem jednak, iż im gorszy podłączony sygnał (analog vectra), tym gorszy i oczywiscie dźwięk. na dvb-t czy hd vectra dźwięk jest ok. przed zakupem obawiałem się tego dźwięku, ale nie ma o co.
 
Do góry