Sharp 46LE830

kosor

New member
Witam
Mam dwie sprawy:
1. Mam podłączony Tv przez kabel do sieci. Kiedy włączę YouTube znajduje filmy ale są w kiepskiej jakości. Znajomy na Panasonicu ma ustawienie by Tv znajdywał w pierwszej kolejności filmy HD.
U mnie jak znajdzie HD to i tak jakość jest kiepska. jak to wygląda u was ?
2 Chciałem podłączyć TV do wieży Technics, aby podłączyć dźwięk. No i tu jest problem. Czytałem tu na forum, polecali podpiąć pod wyjście słuchawkowe. Ale to uciążliwe rozwiązanie.
Mam taką przejściówkę Euro z wyjściem cinch ale nie ma na nich sygnału audio. Wieża nie ma wejścia optycznego. Czy jest szansa na podłączenie dźwięku do wieży ?
 
Ostatnia edycja:

AtroJ

Member
Ja podłączyłem swój 46LE830 do wzmacniacza przez wyjście optyczne i wszystko chodzi ładnie.
Przez słuchawki faktycznie uciążliwe. Ktoś w wątku "pierwszy test" pisał o przerabianym wyjściu euro z pinami na których jest na stałe sygnał audio
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
1. W modelu 840 i 857 jest youtube z opcją HD lub Standard. I wybierasz dowolnie. Zakładam, że u Ciebie jest to samo.

2. Przecież ten TV powinien mieć wyjście "audio out" na 2 chinche. Lewy kanał i prawy. I tak samo w wieży.
 

kosor

New member
Ma wyjścia jak na zdjęciach. Próbowałem przez Eurozłącze (przejściówka ) też nie działa.
 

Attachments

  • 002_P1250119.JPG
    002_P1250119.JPG
    56,7 KB · Wyś: 67
  • 022_P1250114.JPG
    022_P1250114.JPG
    69,4 KB · Wyś: 222
Do góry