który sharp wybrać

qq11

New member
witam
wiem ze chce tv 60cali teraz proszę was o pomoc który z tych jest najlepszy pod względem jakosci obrazu, cena to do 8000zl biorę pod uwagę: sharp 60le752, 60le840, oraz mam okazje kupic w tej cenie 70le740e, liczy sie dla mnie najlepszy obraz, jeśli są tv inne 60 calowe które maja lepszy obraz i mieszczą sie w cenie to proszę o propozycje. W większości oglądam obraz w hd ale liczy sie tez dla mnie dobra skalowanie obrazu normalnego.
bardzo dzięki i czekam na odpowiedzi ;)
 

qq11

New member
Ponizej przesylam zdjecie salonu, najwazniejsza jest jakosc obrazu ale napewno chcialbym moc ogladac filmy z dysku, zastanawiam sie rozwniez nad 55pfl7008, nie wiem czy warto dokladac prawie 3tys do 60pfl6008, liczylem ze mi podpowiecie co byloby najlepsze waszym zdaniem, a moze sharp jednak 840 bylby lepszy ? Czekam na odpowiedzi :)
Dodam ze mam kino denona ampli avr1613, do tego blurey DBP1611 oraz glosniki dali concept 6, wraz z subem jamo s200.
Jezeli trzeba wiecej info to piszcie.

Kiki gdybym sie zdecydowal na kupno sharpa 60 le 840 to czy mozna go kupic u ciebie ? jaka bylaby cena z kalibracja juz ?
 

Attachments

  • salon TV.jpg
    salon TV.jpg
    121,6 KB · Wyś: 1520
Ostatnia edycja:

Pips

New member
Philipsa nie brałbym, wybierz 840. Ten tv bez kalibracji bardzo ładnie gra na ustawieniach fabrycznych Sharpa.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
co by nie było to 55' minimum. Mam identyczną odległość od TV i te 55' jakieś małe się zrobiło a przesiadałem się z 32'. Teraz takie 64' by mnie satysfakcjonowało:D. Jeśli ma być to tv tylko do oglądania i nie bawienie się w bajery to philips da lepszą jakość obrazu i do tego ambilight :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W tej wnece to chyba ambilight nie rozlozy skrzydel, poswiata sie juz tak ladnie nie rozlozy na scianie, czy sie myle? :)
 

qq11

New member
ta wneka jest na uchwyt jedynie, tv bedzie jakby wtopiony w ten kamien. patrzac z boku chcialem go zrobic na rowni z kamieniem, wlasnie nie wiem jak by wygladalo ambilight...
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
faktycznie nie zauważyłem wnęki. Raczej nie ciekawie to wygląda. Cholera wie jak by się to prezentowało, może być i fajny efekt, albo totalna kupa hehe. Ja chyba bym jednak darował sobie ambilight. Trochę lipa kupując philipsa i nie używać ambilight hehe:). Sharp może być dobrym rozwiązaniem. Nowe samsungi też dobrze się prezentują:)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
a co masz na mysli uzywajac stwierdzenia "nie bawienia sie w bajery" ??
philips ma słaby soft. Jeśłi ktoś siedzi w tv i tylko szpera po meny i klika stale pilotem może być uciążliwy. Jak ma służyć do oglądania bez traktowania go jako PC sprawdzi się świetnie:)

Ambilight najlepiej jak ma sporo przestrzeni i TV jest tak 10-15 cm od ściany. W sumie im dalej tym lepiej. Producent podaje 25cm dla najlepszego efektu. ale wtedy tv nie zaciekawie prezentuje się na ścianie. U siebie mam 9zm od sciany i jest elegancko:)
 

qq11

New member
no to w mojej koncepcji raczej sie nie sprawdzi philips, ponizej foto jak mam zamontowanego toshibe 46tl938 na silowni, i to samo chce zrobic w salonie z nowym TV.
 

Attachments

  • dvdvf.jpg
    dvdvf.jpg
    38,8 KB · Wyś: 64
Do góry