LC-32LE350V-BK problem z dzialaniem na 1080p

faraonwawa

New member
Witam

Mój problem polega na tym, że gdy podłącze mój tv pod komputer kablem DVI-HDMI jako jedyny monitor obraz automatycznie ustawia się na 1080i i gdy zmienię w ustawieniach karty graficznej na 1080p kolory są dziwne i wogóle jakieś plamy pixelowe są. Screen można zobaczyć w moim profilu w stronie "O mnie" w zainteresowaniach ponieważ nie moge wstawic linka w temacie poniewaz trzeba miec minimum 5 napisanych postow.

Kolory tapety pulpitu też są jakieś inne troche i dziwne w porównaniu do 1080i. a kolory twarzy sa doslownie zielone

Zna ktoś może rozwiązanie tego problemu?
 
Ostatnia edycja:

paeru

New member
Bez reklam
To samo zauważyłem na prezentacjach z kompa w jednym z marketów. Jest to jedyny TV, który wg pracowników ma taki problem - kolory przesycone są zielenią a na obrazie pełno jest żółtych plam.
 

faraonwawa

New member
po dluzszym uzytkowaniu tego tv nie polecam go nikomu. Ten wynalazek to kompletny zlom. Z dnia na dzien usuwaja mi sie same kanaly jeden po drugim z kablowki analogowej, potrafi sie zawiesic i trzeba wtedy odciac zasilanie. Gdy wylacze go normalnie przyciskiem na pilocie i po paru godzinach wlacze wyswetla sie nr kanalu ale jest brak sygnalu i dopiero po przelaczeniu kanalu dziala. Godzina w tv tez sie sama przestawia (ustawialem zegarek juz pare razy). Przestrzegam ludzi aby nie kupywac tego i nie tracic nerwow. Moj tv wraca do serwisu.
 

oltomek

New member
Mam podobny problem, TV kupiłem miesiąc temu, oglądam kanały w cyfrowej TV kablowej, UPC, przez moduł CI+. Mniej więcej raz na tydzień TV po włączeniu usuwa mi wszystkie kanały, bez powodu i na razie nie znalazłem jakieś prawidłowości kiedy je usuwa. na razie badam temat. Napisałem do Sharpa, czekam na odpowiedź. Może będą musieli poprawić oprogramowanie. Jeśli będziesz miał jakieś informacje odnośnie swojego, to napisz tu. Ja również będę dawał swoje informacje.

TV ogólnie mi się podoba, nie ma co mówić o nim złom, ale nie może robić takich rzeczy. Generalnie prawie każdy TV ma jakieś błędy, a ten jednak jest z najniższej półki cenowej, z Sharpów. Wazne jak zareaguje firma, jeśli to błąd oprogramowania i szybko to naprawi to OK, gorzej jak nie...
 

faraonwawa

New member
jak zaaktualizowac ten telewizor? bo podlaczam go do internetu ale nie wyszukuje zadnej aktualizacji a na stronie sharp jest dostepna LCD TV Produkty - Sharp

instrukcja jest zalaczona do aktualizacji ale niewiem6 czy cos zle robie:

Procedure of Software Update
1. Turn the TV power off by mechanical switch (rocker switch)
2. Connect the USB memory to the TV.
3. Press „OK“ button from Remote control and turn the TV on (by mechanical switch)
 You can release the „OK“ button after app. 6-8 seconds.
Please pay attention to the fact that sometimes the LED starts to flash 15-20
seconds later !! Please do not switch off the TV!!
The screen keeps dark all the time.
4. After approximately 1-2 minutes the LED stops to flash and TV starts with new first
Installation Menu (AIS)

wytlumaczy m6 ktos ta instrukcje bo moze zle cos zrozumialem
 
Do góry