40LE830E - dziwny problem z USB

Filemon

New member
Witam. Mój problem jest dość nietypowy, odpowiedzi nie udało mi się znaleźć po prostu nigdzie.

Do rzeczy - chodzi o to, że gdy oglądam film (do tych celów używam przeważnie PenDrive 4 GB lub dysku przenośnego Natec Rhino [External USB 2.0]) to podczas oglądania nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko jest ładnie pięknie, jednak gdy film się skończy i chcę wrócić np. do oglądania załóżmy Discovery, to nie mogę... czegokolwiek bym nie wcisnął (czyli np. zawiniętej strzałki, przycisku "End" i jeszcze kilku innych), to telewizor zawsze jakby mi się zawieszał... Przestaje działać przycisk "Menu", bo gdyby on działał normalnie, to bym mógł sobie przełączyć na kablówkę, no ale niestety - jedyne co mi pozostaje to wyłączenie telewizora z kontaktu lub z tyłu tym przełącznikiem, ale jest to głupie i niepotrzebne, skoro wszystko powinno działać normalnie.

Jedyne co mogę dodać to to, że dla jaj wrzuciłem jedną piosenkę MP3 na jeszcze inny mój (najstarszy) PenDrive 1 GB, odpaliłem ją i później na pilocie wcisnąłem chyba zielony przycisk (oznaczy chyba literką "B"). Ten przycisk służy także "wychodzeniu" w takich przypadkach i ku mojemu zdziwieniu po raz pierwszy ukazał mi się napis "Teraz można bezpiecznie usunąć urządzenie..." (mniej więcej coś takiego) i normalnie mogłem dalej oglądać programy w TV, bez zbędnych kombinacji. Tego samego efektu nie udało mi się uzyskać na pozostałych urządzeniach, nie mam pojęcia dlaczego... chociaż nie sądzę, że jest to wina urządzeń, bo to by było całkowicie bez sensu, skoro filmy odtwarzane są poprawnie...

Także proszę was o pomoc i z góry dziękuję :)
 
Do góry