Problem z podłączeniem kina domowego

wytrycho

New member
Mam kino domowe panasonic z amplitunerem i mam problem. Mianowicie jak prawidłowo podłączyć owy zestaw z telewizorem który ma jedno wyjście scart i jedno na chinche. To znaczy problem w tym że nie ma dźwięku z kina tylko z tv jest jak chce normalnie oglądać tv tzn normalne kanały w tv ale jak oglądam film z płyty dvd wszystko jest w pożądku. Prosze o jakiś schemat podłączenia ale inne możliwości żeby działały
 

maszek

New member
Bez reklam
wszystkie nowe modele sc-ht posiadają wejscie audio - podłącz do niego sygnał audio z telewizora i będziesz mógł odtwarzać dźwięk z telewizora poprzez zestaw kina domowego.
 

wytrycho

New member
Hm to może inaczej mój tv to jeden że starszych modeli sony ma dwa wyjścia euro oraz jedno na chinche i teraz pytanie jak to do siebie prawidłowo podłączyć z dvd i amplitunerem czyli jakie kable gdzie podłączyć ???????? bo już tydzień się z tym motam i sił mi już brak:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:
 

robert1v

New member
jak połączyć

obraz z dvd do tv po euro/euro tylko pełnym grubym i ekranowanym kablem i oglądać po rgb (jedna z opcji video output w dvd) w tv wejście euro1
dźwięk z dvd- kablem 2rca do amplitunera
dźwięk z tv - kablem 2rca do amplitunera
oglądać/słuchać/cieszyćsie
:cool:
 
Do góry