Sharp Bv9

canx

New member
witam
to moj pierwszy post na tym forum, mam nadzieje ze we wlasciwym miejscu i na temat ;)

kupilem wczoraj sharpa bv9, ogolnie wrazenie bardzo pozytywne, mam tylko jeden problem.

tv chodzi na zwyklym wejsciu antenowym, na hdmi mam podpiete dvd philipsa. przez pierwsze 3 godziny skonfigurowalem programy tv, dvd, i rozne inne wesole opcje dotyczace wyswietlanego obrazu etc. potem przyszlo mi do glowy zapoznac sie z telegazeta.

po w/w fakcie nastapilo cos dziwnego: kiedy normalnie ogladam tv, obraz jest w porzadku i wszystko jest ok przez kilka minut. ale pozniej obraz sie wylacza, pokazuje sie calkowicie czarny ekran, i po chwili z powrotem wraca do obrazu z programu tv. odczekuje chwile, i automatycznie wlacza sie telegazeta, a tv juz nie wraca do programu. podobnie jest jak przelaczam zrodlo sygnalu na dvd.

przejrzalem w instrukcji kazda strone po kolei, i za chinskiego boga nie jestem w stanie ustalic, co schrzanilem.

macie jakis pomysl? totalnie sie na tym nie znam, a jestem w desperacji, bo za cholere nie da sie ogladac nic z taka "przeszkadzajka".

z gory thx za odpowiedz
canx
 

gatar

Active member
Bez reklam
Mam tego LCD i nic takiego mnie "nie spotkało".
Cos jest raczej nie tak z tym egzemplarzem.
Wczoraj kupiłeś to wal do sklepu i wymieniaj na inny.
 

kakaczo

New member
Zobacz w ustawieniach czy masz włączone DEMO. Mój BV9 podobnie się zachowywał i po wyłączeniu wszystko wróciło do normy. Pozdrawiam
 

bacradi

New member
Gd9e

To co ci sie przydażyło to na pewno jest demo. Załącza się po ok 1-2 min, Mozesz to wyłączyc w ustawieniach/demo/

Tez mnie to irytowalo zanim doszedłem, że to to. :D
 
Do góry