Panasonic TX29PM1P a menu serwisowe

ciukier

New member
Witam serdecznie,

Mam prośbę jeżeli ktoś wie jak dostać się do menu serwisowego w tym modelu bardzo proszę o info.
Pozdrawiam
 

persefon

New member
Witam!

<soprany na min
basy na max
trzymasz na pilocie klawisz index
wciskasz na tv klawisz "strzalka w dol">

Cytat za Simonem-pozdrawiam!

Na CRT 100Hz Panasa działało, a akurat teraz nie mam możliwości sprawdzenia na 29PM1, ale myślę, że też zadziała!
 

ciukier

New member
Niestety ten układ nie wchodzi, jak wciskam na koniec strzłake w dół na TV to przełącza się program na niższy :(
Chyba że coś źle robie :( ...
Persefon jak będziesz miał możliwość sprawdź i daj znać.
Pozdrawiam
 

ciukier

New member
Jeżeli możesz to sprawdzić to będę wdzięczny, na kanale 99 jest tak samo w momencie wciskania strzałki w dół - zmienia się kanał o jedne niżej :(
Daj znać jak uda Ci się sprawdzić.
Pozdrawiam
 

persefon

New member
No cóż Ciukier! Trochę Ci dałem nadzieję, że to menu zadziała w PM1. Niestety, wczoraj sprawdziłem i lipa. Sorry. Temat dalej aktywny. Pozdrawiam
 

xchicken

New member
Troche OT

Przepraszam ze nie na temat, ale spytam o ten TV jak sie sprawuje ? Siostrze padl wiekowy LG najtanszy z tanich i szukam czegos niezbyt drogiego (widzialem ten model ponizej 1000 PLN) dla niej, platformy "n" nie ma zamiaru kupowac, ma cyfrowa Aster City, kupic ten czy lepiej pojsc w rozwiazania 100Hz mniej uznanych producentow (daewoo,Funai). Dzieki za odpowiedzi i sorry z OT
 

ciukier

New member
No cóż dzięki za pomoc persefon - jak coś wymyślisz albo znajdziesz daj znać będę wdzięczny.

xchicken co do Twojego pytania - ja również kupiłem z podobnego powodu ten tv, mój stary grundig padł, mam kablówke (Vectra) i jeszcze nie była za dużo wiadomo o "n" i nie chciałem wywalać kasy na LCD, kolega który pracuje w branży RTV powiedział mi że 100Hz też nie bardzo jest mi potrzebne ponieważ żadna kablówka nie daje sygnału 100Hz więc wybór należy do Ciebie. Ja póki co jestem zadowolony, obraz ok, dzwięk mógłby być lepszy ale nie ma tragedii, za te pieniądze moim zdaniem warto, bo jak będę miał zmienić na LCD za jakiś czas to ten oddam komuś i nie będę żałował wywalonych pieniądzy, poza tym LCD napewno stanieją nie długo i to znacząco mam nadzieje.
Pozdrawiam
 
Do góry