Samsung LCD LE27T5 przez D-Sub

artvip

New member
Witam,

tym razem tutaj poszukam pomocy :(. Mianowicie mam problem z podłączeniem Samsung LCD LE27T5 przez D-Sub z Laptopem Fujitsu&Siemens Amilo L1300. Nie wiem w sumie od czego zacząć bo już wiele podejść miałem. W skrócie. Przy podłączeniu laptopa przez kabel - kanał PC, w telewizorze ciagle mam komunikat "brak sygnału". Podłączałęm laptop Dell przez ten sam kabel - zero problemu. Wszystko działa. Podłączałem moj laptop do monitora LCD Philips - działa bez problemu. Bawiłęm się rodzielczościami (raz przy ustawieniu 1024x768 60Hz 16bit) TV 60Hz załapał na 2 sek i za chwilę czarny ekran z napisem - brak sygnału). Zmieniałem system w laptopie na XP Professional, wgrałem najnowszy BIOS bios V.1.13 z 23.06.06, instalowałem 3 rodzaje sterowników:
Karta: Intel(R) 82852/82855 G/GME Graphic Controller
Sterowniki ktore instalowałem:
Production Version 6.14.10.3865 (orginalnie dołączone do laptopa)
Production Version 6.14.10.4396
Production Version 6.14.10.4497
Rozdzielczość nominalna TV "1366 x 768"
Nawet zrobiłem format c:... Zmieniałem rodzielczośći telewizora... nic nie pomaga :(, ten sam laptop i połączenie svid-euro działa bez problemu... ale to nie to samo :(. Serwis samsunga nie chce pomóc bo TV jest sprawny, wszystko działa oprócz mojego laptopa :(, serwis Fujitsu&Siemens też nie bo laptop z innymi urządzeniami przez D-Sub działa prawidłowo... co jeszcze mogę zrobić. HELP :(
 

ravben

New member
witam ja walcze z tym juz 4 dni wiec powoli mnie szlak trafia , infolinia samsung rozdklada rece
mam telewizor samsung 32r82b i stacjonarnego kompa karta geforce 7600 i po zlaczu z karty d sub do tv obraz zyleta po dvi i w tv hdmi obraz kicha zla rozdzialka iogólnie kicha ale posiadam laptopa z karta ati radeon 1200 i po podlaczeniu d -sub do tv d-sub nic nie ma po prostu czarny obraz próbowałem wszystkiego i kicha . jak cos wymysle to napisze pozdrawiam . ide szukac dalej rozwiazania bo czytajac w necie dużo ludzi ma z tym problem
 
Do góry