Grundig Vision II-wada dźwięku

Auricula

New member
Od 2 tygodni użytkuję odbiornik LCD Grundig Vision II 26" i pojawił się problem następujący:po ok 40 minutach oglądania obrazu z DVD/Pioneer podłączony kablem YUV + fonia analogowo/ czy też VCR/Akai podłączony przez Euro/pojawia się szum fonii,który stopniowo narasta wraz ze zniekształceniami dźwięku co w końcu uniemożliwia korzystanie z wymienionych urządzeń.Fonia z tunera telewizora bez zarzutu zarówno przez głośniki jak i słuchawki.Jest to mój drugi odbiornik tej samej marki i typu,pierwszy,prezentacyjny od razu miał taką wadę jak pisałem i wymieniono mi go na całkowicie nowy,zapięczętowany.Ponieważ historia zdarzyła sie dziś to jeszcze nie udało sie uzyskać opinii w serwisie.Czy może ktoś z użytkowników forum spotkał się podobnym problemem?Jak odbiornik zostanie całkowice wyłączony to sytuacja wraca do normy z tym,że czas w jakim objawia się niesprawność ulega skróceniu.Rozmawiałem z panem w serwisie centralnym w Kaliszu i sugeruje on uszkodzenie jakiegoś układu scalonego ale dlaczego nie przeszkadza to odbiorowi z tunera?Jutro ma być u mnie technik z serwisu to może coś wyjaśni.
 
Ostatnia edycja:
Do góry