problem z LG 42PC1R!!!!

radek_busko

New member
Sprawa wygląda tak!!!
Przyszedłem z pracy włanczam TV na Telexpres-ogladnołem sobie , wyłonczyłem poszedłem do kumpla, przyłazimy do mnie po godzinie zeby sie pochwalić plazmą (i teraz najlepsze) ;]
Włanczam i ku..wa nic tzn. dżwięk leci na głośniki a ekran jak na wyłonczonym TV !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyłanczałem mu zasilanie, odpoczoł sobie z godzinke i ku.. wa dalej nic, no jaki jest wku...ony to szok, TV mam moze 1 miesiąc.
Może wiecie co robić teraz (wiadomo ze w najgorszym wypadku bedzie servis -a teraz najlepsze mecze sie zaczynają to sie człowiek wku....wi) !!!!:(
 

autorus

New member
Moim zdaniem nie ma się co stersować. też tak miałem. Chodzi o kable, czasami np euro leciutko się wysunie i już po wizji. Mam nadzieję ze to ten problem. Miałem to już kilka razy. Mam dość skąplikowane połaczenia więc zawsze sie coś moze wysunąc.
 

Auricula

New member
plazmatyczna ortografia

radek_busko napisał:
Sprawa wygląda tak!!!
Przyszedłem z pracy włanczam TV na Telexpres-ogladnołem sobie , wyłonczyłem poszedłem do kumpla, przyłazimy do mnie po godzinie zeby sie pochwalić plazmą (i teraz najlepsze) ;]
Włanczam i ku..wa nic tzn. dżwięk leci na głośniki a ekran jak na wyłonczonym TV !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyłanczałem mu zasilanie, odpoczoł sobie z godzinke i ku.. wa dalej nic, no jaki jest wku...ony to szok, TV mam moze 1 miesiąc.
Może wiecie co robić teraz (wiadomo ze w najgorszym wypadku bedzie servis -a teraz najlepsze mecze sie zaczynają to sie człowiek wku....wi) !!!!:(

Szanowny Panie-Włączam nie włanczam-Wyłączyłem nie wyłonczyłem itpMoże niedokładnie przeczytana instrukcja?Poza tym czy musi Pan ciągle powtarzać to k....,nie zna Pan innych określeń na wzburzenie?I ta cholerna ikona;to LG,Yamaha czy Denon?A może gorący piksel?
 
Ostatnia edycja:

Deimos

Banned
Auricula napisał:
Szanowny Panie-Włączam nie włanczam-Wyłączyłem nie wyłonczyłem itpMoże niedokładnie przeczytana instrukcja?
Słuszne uwagi ortograficzne, ale co u tego koleżki oznacza ten wypięty tyłek na forumowiczów? O 180 stopni może dałoby się to zdjęcie obrócić?:)
No, a może to jego siostra tak mu się wypięła na jego plazme?
 

radek_busko

New member
Witam ponownie
I co z tą plazmą ??? :)
Sprawa wygląda tak.
zadzwoniłem sobie do servisu i gdy wytłumaczyłem panu co mi się stało w plazmie to miałem dziwne wrażenie że nie musiałem mówić do końca co się dzieje bo jak tylko powiedziałem model to pan stwierdził ze trzeba wymienić jakiś moduł. Dzień był 27 czerwiec ok. godziny 13 i ok godziny 16 ludziki ze Stolicy podjechali po TV - (oczywiście mieszkam 60 kilometrów od najbliższego servisu LG) spakowałem i pojechali i jak narazie dziś 7 lipiec i nie mam ani kasy ani TV. Dzwoniłem przed chwilą i tyle wiem ze mam dzwonić 11 lipca to cos więcej mi powiedzą. ;]

Jak bedzie więcej wiadomości to cdn.
 
Do góry