Samsung LE32M61B - problem z kolorami

ytsejam

New member
To mój pierewszy post na tym forum więc witam się ze wszystkimi!

A teraz do rzeczy: zakupiłem niedawno telewizorek jak w temcie ... i od kilku dni zauważyłem następującą rzecz ... nei wiem jak to się fachowo nazywa ale na matrycy widać migające pikseje (twarze są jakby dwu-kolorowe), na czarnym tle widać czerwone migające kropki. Spotkał się może ktoś z Was z takim czymś? Mam nadzieję że to nie jakaś poważna wada

Pozdrawiam
 

grzes

New member
Samsung LE32M61

To nie jest wada, tylko usterka.
Na odległość to mogę powiedzieć tylko tyle, że najprawdopodobniej chodzi o kabel łączący elektronikę z matrycą. Proponuję wezwać serwis.
Ale chyba bez wizyty TV w Warszawie nie obędzie się.

P.S. to prawdziwa plaga tych samsungów z tymi kablami.
Nie martw się - nie ty pierwszy i nie ostatni. ;)
 

ytsejam

New member
Ok, dzięki za sugestie, zadzwonie jutro do Samsunga, dziwi mnie tylko że to zjawisko pojawia się bardzo nieregularnie
 

ytsejam

New member
Wiec tak:
Ponformowałęm autoryzowany serwis Sasmsuna w Bielsku-Białej, przed wczoraj zjawiło się u mnie 2ch serwisantów .. popatrzyli ... podrapali się po głowach :) za zabrali tv do serwisu ....
czekam...
 

ytsejam

New member
Dzis przyjechał do mnie tv z serwisu samsunga, wyminiona zostałapłyta główna, teraz tv gra pieknie:) (tylko przy kompie cos lekko miga :( )
ale generalnie brawa dla serwisu w bielsku-białej:) wszystko zalatwione w miare szybko i bezproblemowo.
 
Do góry