32LP1R problem z telegazetą!!

Pavulon8

New member
Po przeczytaniu wszystkiego co się dało na temat telewizorów LCD zdecydowałem się na zakup LG LP1R (mimo że miał wiele niepochlebnych opinii).Z samym obrazem wszystka OK!!!Jestem bardzo zadowolony.ALE!!!
Mam Cyfrę i niestety nie działa mi telegazeta na żadnym kanale.Po wciśnięciu teletextu pojawia się czarny obraz i nic więcej.Dzwoniłem do servisu i zaproponowali podłączenie zwykłej anteny siatkowej.Kupiłem taka antenę i okazało się że telegazeta jest ale na TVP1 i TVP2 nie wyświetla polskich znaków ( ć,ś,ę itd.).Ale np.na Polsacie jest ideał.Wszystko OK!!
Zdezorientowany zapakowałem LCD i pojechałem do brata ( on ma kablówkę ).U niego sytuacja była taka że telegazeta jest ale nie wyświetla polskich znaków ( już nic nie rozumiem ).Zakupiłem tego LG w sklepie internetowym i mam podejrzenie że nie jest on z Polski.Menu nie ma w języku polskim.Próbowałem wejść do menu serwisowego ale wyświetlił się komunikat o kodzie ( nie wiem jaki to kod może regionu ).Proszę o pomoc.
Tragedii nie ma ale wolałbym żeby telegazeta była.
 

Wolfeno

New member
no wlasnie moze twoje podejrzenia sa zasadne, ja mam slabszy model 32lz55 i mam menu w jezyku polskim, telegazeta na dekoderze samsunga z polsatu cyfrowego tez chodzi bez zastrzezen, na kablowce chodzila podobnie
 
Do góry